• Müzayede
  • Yeni Kız
Areson iPhone Şarj Cihazı Kablosu, MFi Sertifikalı iPhone Şarj Cihazı Uzun 6 Ayak LED Light Up Lightning to USB A Şarj Kablosu Kablosu iPhone 12 11 Pro XS MAX XR 8 7 Plus 6s 6, iPad ile uyumlu (Yeşil)

Areson iPhone Şarj Cihazı Kablosu, MFi Sertifikalı iPhone Şarj Cihazı Uzun 6 Ayak LED Light Up Lightning to USB A Şarj Kablosu Kablosu

 
₺ 41.97

kullanılabilirlik
mevcut

Güçlendirilmiş Yapı.Yükseltilmiş C89 MFı Sertifikalı.Mükemmel 6 ft Uzunluk. 12 i Phone ile %100 Uyumluluk 6 11 / 11 / Artı / H/ Max / XR / X / SE 8/ Plus 8/7 / Artı / 7 / 6 Artı /6 / Artı / 6 / 5s / 5c/ 5 / i Pad Pro / i Pad Air/Air 2 / i Pad mini / i Pad Hava / ıPod nano7, i Pod touch ve daha fazla şimşek cihazlar.Kalın ve daha fazla bakır kabloya sahiptir, böylece şarj normal kablolardan üç kat daha hızlı iletilir ve daha güvenli hale gelir.Renkli Akan LED ışık : Karanlıkta cep telefonuna akan elektrik olarak görebilirsiniz.MFı tarafından onaylanmış ve Apples upgarded C89 terminali ve akıllı çip ile oluşturulmuş, hiçbir uyarı mesajı çıkmayacağına söz veriyor.Yükseltilmiş C89 MFı Sertifikalı : MFı sertifikalı ve Apple'ın yükseltilmiş C89 terminali ve akıllı yongası ile oluşturulmuş, hiçbir uyarı mesajı çıkmayacağına söz veriyor.i Phone 8/8 Artı 7/i Phone 7 Artı. ♦ i Phone 6 s artı/6 s /6 artı / 6.Hassas lazer kaynağı ve teneke, metal parçanın kırılmamasını sağlar. i Pad i Pad Hava / Hava 2 / Hava 2013 . ♦ i Pad Mini / Mini 2 / Mini 3 /Mini 4.Bazen bu uzunluğu kullanmak istemediğinizde kabloyu düzenli tutmak için yapışkan tokalarla.Nesil ve daha fazlası. nesil)/i Pod touch (5.4 A'ya kadar akım ve 480 Mb/s'ye kadar veri aktarım hızları) destekler, sizin ve cihazlarınızın güvende olmasını sağlar.MFı hiçbir uyarı mesajı çıkmayacağına söz veriyor.Dayanıklı ve Esnek : 10000+ bükülme ömrü test edilmiştir ve i Phone kablosunu piyasadaki her şeyden çok daha dayanıklı hale getirir. ♦ i Phone 12/11/Pro/Max/X/XS/XR/XS Max/SE.Şarj kablosu farklı durumlar için uygundur, örneğin, yatak odasında, ofiste veya hatta arabada, endişelenmeden cihazı şarj etmek için bu kabloyu kullanabilirsiniz. i Pad i Pad Pro / Hava / Hava 2 . Telefon düşük güçle şarj edilirken telefonu çalmayın, aksi takdirde telefon yüksek yük durumunda olacaktır.Apple Yıldırım Kablosu.Depolama için kullanışlı Yapışkan Tokalar. Telefonun çalışan programını arka planda yüksek güç tüketimi ile zamanında temizleyin.Yıldırım hızında veri senkronizasyonunun ve şarjının keyfini çıkarın. ♦ i Pad Pro 10.Yenilikçi akan led efekti, şarj işlemini daha eğlenceli hale getirir ve oda, ofis veya arabada mükemmel bir dekorasyon haline getirir.Gibi farklı durumlarda kolayca şarj edilebilir. 6 FT Uzun i Phone Şarj Cihazı : 6 Ft uzun telefon şarj kablosu şarjı daha rahat hale getirir ve seyahat, ev, araba, ofis vb.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.