• Müzayede
  • Yeni Kız
Akıllı Çok Fonksiyonlu Pet Besleyici Yavaş Gıda Kaçak Sofra Kedi ve Köpek Bulmaca Oyuncaklar Eğlenceli Pop Gıda Acil Besleyici (Beyaz)

Akıllı Çok Fonksiyonlu Pet Besleyici Yavaş Gıda Kaçak Sofra Kedi ve Köpek Bulmaca Oyuncaklar Eğlenceli Pop Gıda Acil Besleyici (Beyaz)

 
₺ 29.97

kullanılabilirlik
mevcut

【İlginç mermi gıda tasarımı】 : Köpek üst düğmeye hafifçe basar ve alttaki dört gıda sızıntısı kanalı, köpeğin yemesi için kule şeklindeki eğime atılacak olan köpek mamasını kolayca rastgele bırakabilir.Bu işlev köpeğin yeme hızını yavaşlatabilir ve köpeğin gastrointestinal sağlığını koruyabilir. 【Akıllı Oyuncak İşlevi】 : Köpeği pençesiyle ürünün üstüne dokunması için yönlendirerek yiyecek alın.Bu köpek için bir ödül. behavior.In süreç, köpeğin ilgisini çekebilir ve köpeğin ilgisini artırabilir. intelligence.It köpeğin sahibinin şirketinin eksikliğinden kaynaklanan endişeyi de hafifletebilir. 【Şeffaf tahıl ambarı tasarımı】 : Yarı saydam görsel tahıl ambarı, depodaki yiyeceklerin depolama durumunu istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.Üst kısmı açın ve doğrudan köpek maması eklemek için yiyecek düğmesine basın, bu da basit ve kullanımı kolaydır ve illerde ve şehirlerde çaba tasarrufu sağlar. 【Kayma ve düşme önleme tasarımı】 : Orijinal tahıl çıkış yapısı tasarımı, köpek maması veya atıştırmalıkların düştüklerinde sıkışmasını tamamen önleyebilir.Besleyicinin alt kısmı, ürünü yere emebilen, düşmesini ve kaymasını önleyen ve günlük kullanımda köpekler tarafından devrilmeyecek 4 çıkarılabilir vantuzlu 4 kaymaz lastik ped ile donatılmıştır. 【Acil durum besleyici işlevi】 : Sahibinin evini bir süre terk etmesi gerekiyorsa ve köpeğinin zamanında yiyemeyeceğinden endişe ediyorsa, bu ürün köpeğin oyun sırasında yemeyi bitirmesine izin vermek için geçici bir besleyici olarak kullanılabilir.Aynı anda birden fazla köpek kullanın.Bu çok fonksiyonlu bir evcil hayvan ürün, şirketin özgün tasarım, güvenli ve sağlıklı malzemelerden yapılmış, pet sofra ve oyuncakları birleştirerek besin kaçak yavaşlatan bir sofra değil sadece, ama aynı zamanda evcil hayvan’ zeka geliştiren eğitici bir oyuncak.Hayvanlarımızın yaşam için daha eğlenceli getiriyor, Evcil Hayvanlar için oyun deneyimleri çeşitli getiriyor, bize daha fazla kolaylık getiriyor ve ev hayvanları ile iyi geçiniyor mutlu zaman alır.renk : beyazboyutu : 17.1*17.1*18.5 cm 6.7*6.7*7.28 Ağırlık : 970g.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.