• Müzayede
  • Yeni Kız
Yatak Yastık, Yaz Serin yastık Konfor ve Relax Geri Dönüşümlü Yumuşak Yatak Yastık Su Geçirmez Buz Yastık Soğutma Yastık Su Yastık Geri Dönüşümlü Serin Yastık Ev Seyahat Su Yastık (55 * 35 cm)

Yatak Yastık, Yaz Serin yastık Konfor ve Relax Geri Dönüşümlü Yumuşak Yatak Yastık Su Geçirmez Buz Yastık Soğutma Yastık Su Yastık Geri

 
₺ 53.67

kullanılabilirlik
mevcut

ANINDA SOĞUTMA VE ÇOK FONKSİYONLU : Standı azaltın, yorgunluğu giderin, kasları gevşetin, derin uykuyu geciktirin.Yaz uykusu, menopoz sıcak basması, gece terlemesi, sırt ağrısı, boyun ağrısı, baş ağrısı, migren, ateş ve daha fazlası için mükemmeldir.SERİN kalmak : Sıcakta uyumak kolay bir başarı değildir.Ya gece boyunca savurup dönüyorsun ya da bütün gece klimanın yüksek olduğu ağır bir elektrik faturası biriktiriyorsun.Destek için daha fazla jel ile, uykunuz sırasında nasıl hareket ettiğinize bakılmaksızın başınız serin kalabilir.TAŞINABİLİR : Kolayca katlanır, seyahat veya açık hava etkinlikleri için harika.Yumuşak ve dayanıklı, kalın basınç, sağlıklı koruma, actomatic soğutma, geri dönüşüm, serin ve ferahlatıcı zaman uzun.Kolay taşıma ve depolama için katlanabilir tasarım.EN İYİ HEDİYE : Bu buz pedi, yaz aylarında serinlemek için erkekler, kadınlar, çocuklar, sevenler, arkadaşlar, aile ve diğerleri için hediye olarak en iyi seçimdir.Serin yastık üzerinde zarif desen, sevimli ve güzel yapar. % 100 Memnuniyet : Ürünlerimizde herhangi bir sorun veya karışıklık yaşarsanız, lütfen bize bildirmekten çekinmeyin.Servis ekibimiz size inanılmaz bir hizmet deneyimi getirecek, bundan %100 memnun kalacaksınız. 1.Çok fonksiyonlu, yastık, sırt yastığı, şekerleme matı, yastık vb.Olarak kullanılabilir. 2.Kalınlaşmış su geçirmez kumaş, istikrarlı ve aşınmaya dayanıklı, sızıntıyı etkili bir şekilde önler. 3. Sarma kenar teknolojisi benimser, narin ve yumuşak doku, kullanım için dayanıklı. 4.Büyük su enjeksiyon portu tasarımı, hızlı su enjeksiyonu ve deşarjı size kolaylık sağlar. 5.Serin yastık üzerinde zarif desen, sevimli ve güzel yapar. 6.Kolay taşıma ve depolama için katlanabilir tasarım.


Gözlük

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cool Pillow
Color:
Dark Blue
Optional Size:
46 * 30cm / 18.1 * 11.8in, 55 * 35cm / 21.7 * 13.8in
Package list:
1 * Cool Pillow :
1 * Ice Crystal Powder :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.