• Müzayede
  • Yeni Kız
ZWJLİZİ (6 adet) Çok Fonksiyonlu Kanca, Alüminyum Alaşımlı Duvara Monte Pençe Şeklinde Bornoz / Havlu Kancası, Ağır Hizmet Tipi Delikli Banyo / Fuaye / Yatak Odası ceket kancası (Renk: A)

ZWJLİZİ (6 adet) Çok Fonksiyonlu Kanca, Alüminyum Alaşımlı Duvara Monte Pençe Şeklinde Bornoz / Havlu Kancası, Ağır Hizmet Tipi Delikli

 
₺ 271.95

kullanılabilirlik
mevcut

* Yüzey işleme : Düz kaplama, duvar kancalarımızın çeşitli konuk odaları stilleri için uygun pürüzsüz bir yüzeye sahip olmasını sağlar. * Kusursuz malzeme : Kancalarımız pas önleyici ve korozyon önleyici etkilere sahip yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan dövülmüştür. * Görünüm kontur : iyi tasarlanmış görünüm tekerlek, boynuz şekli, ima beauty.At aynı zamanda, çift kanca tasarımı asılabilir ve benzersiz şekli de iyi bir dekoratif rol oynayabilir. *Geniş aralığı : yerleştirilebilir koridor/dolap/yatak odası/koridor/tuvalet, vb., yaklaşık 10 kg taşıyabilir. * Gizli cihaz : Basit kurulum, duvara maruz kalan vidalar yok, bu da duvarı sağlam tutabilir.Bu değeri yüksek kat, güzel ve pratik, evinize yeni bir görünüm verme.Adı : Wall-6 simple Size hook Material : alüminyum alloy Style : monte edilmiş.6x8cm Bearing ağırlık : 10kg Color : choose Applicable sahne için : sundurma/dolap/yatak odası/koridor/toilet How yüklemek için 4 farklı renk : delikli montaj adet : 6 PCS genişleme screws Number ile.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.