• Müzayede
  • Yeni Kız
Freestyle Libre Sensör Kapakları Suya Dayanıklı-30 Paket Freestyle Libre 2 Yapışkan Yama, 14 Güne Kadar Süren Şeffaf CGM Üst Bant - Deliksiz (30 Sayım (1 Paket))

Freestyle Libre Sensör Kapakları Suya Dayanıklı-30 Paket Freestyle Libre 2 Yapışkan Yama, 14 Güne Kadar Süren Şeffaf CGM Üst Bant - Deliksiz

 
₺ 26.94

kullanılabilirlik
mevcut

HOLE DELİK YOK-Freestyle libre sensör kapaklarımız, merkezde delik ve tutkal olmadan libre ve libre 2'ye uygundur, böylece Freestyle libre yapışkan yamaları sensörünüzü daha güvenli tutabilir. WATERPROOF SU GEÇİRMEZ-Freestyle libre yamamız su geçirmezdir, üst geçidimizi kullanarak yüzmekte özgürsünüz ve 14'ten fazla duş için 10 güne kadar dayanabileceği tüm su aktiviteleri. TRANSPARENT ŞEFFAF-Hem kızlar hem de erkekler için uygun görünmeyen ve sensörünüzün iyi görünmesini sağlayan 30 paket şeffaf CGM yamaları. STICK YAPIŞMASI KOLAY-Sadece destek kağıdını yırtın Sensör kapaklarını kolayca kullanabilirsiniz. SATISFACTION %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ-Şimdi bu en iyi Freestyle libre yamalarını satın alın!Eğer memnun değilseniz, biz %100 % iade veya değiştirme.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.