• Müzayede
  • Yeni Kız
Yangın Battaniyesi Yangın Koruyucu Battaniye ve Yangın Battaniyesi Mutfak, Yatak Odası, İnsanlar için Yangın Söndürme Battaniyeleri - Enerji Güvenliği (40x40) (Beyaz (1 Paket))

Yangın Battaniyesi Yangın Koruyucu Battaniye ve Yangın Battaniyesi Mutfak, Yatak Odası, İnsanlar için Yangın Söndürme Battaniyeleri -

 
₺ 38.97

kullanılabilirlik
mevcut

%100 cam elyaf. [Güvenli ve dağınık değil] - Ev için acil yanmaz bir battaniye, alevleri erken aşamalarda söndürebilir, maksimum acil yangın güvenliği sağlayabilir protection.In ev için yangın söndürücünün aksine, acil durum yangın battaniyesi yangını söndürdükten sonra yeri düzenli tutabilir, karışıklık bırakmaz. [Çok yönlü] - Yangın geciktirici battaniyeler, mutfak, Kamp, şömine, ızgara, araba, ofis, RV, Tekne vb.Için Acil kamp güvenliği hayatta kalma ekipmanıdır. (Sıcak ipuçları : Pişirme ateşinde asla su kullanmayın.). [Yüksek kalite standardı] - %100 cam kumaştan yapılmış yangın battaniyesi mutfak kaliteli alev geciktirici kumaş, Pişirme yangın söndürme için EN-1869 : 1997 standardına uygundur.Çalışma Sıcaklığı 1022°F'ye (550°C) kadar. [Kullanımı kolay] - Sadece yangın battaniyesini aşağı çekin, insanlar için acil durum yangın battaniyelerini geniş bir alana yayın ve battaniyeyi yavaşça ateşe koyun.Ocağı veya herhangi bir ısı kaynağını kapatın.Kaynak örtüsünün yangını boğmasına izin verin.Battaniyenin soğumasını bekledikten sonra atın. -1 Paket Yangın geciktirici ev battaniyesi (40x40 inç).İyi fiyat ve yüksek kalite, bazı sorunla karşılaştığınızda lütfen önce bizimle iletişime geçin, size zamanında cevap vereceğiz.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.