• Müzayede
  • Yeni Kız
Oto Araba Yangın Söndürücü Sabitleme Tutucu Kemer, Araba Depolama Yangın Söndürücü Sabit Kemer Ayarlanabilir Tutucu Emniyet Kayışı ile Uyumlu Uyar TJ YJ JK CJ(Siyah)

Oto Araba Yangın Söndürücü Sabitleme Tutucu Kemer, Araba Depolama Yangın Söndürücü Sabit Kemer Ayarlanabilir Tutucu Emniyet Kayışı ile

 
₺ 42.27

kullanılabilirlik
mevcut

【Teçhizat】 Yangın Söndürücü Kemeri, Wrangler TJ YJ JK CJ ile uyumlu pratik bir aksesuardır.Eğer araba ile Uyumlu sipariş withe be Compatible varsa lütfen onaylayın. 【Standart Şartname】 Yangın Söndürücü Montaj Tutucu Kayışı Orijinal spesifikasyonlara göre üretilmiştir.Standart şartnameyi karşılamak için üretilmiş ayarlanabilir Yangın Söndürücü Kayış, kesinlikle fabrika kalite kontrolünü takip edin. 【Teçhizat】 Yangın Söndürücü Kemeri, Wrangler TJ YJ JK CJ ile uyumlu pratik bir aksesuardır.Eğer araba ile Uyumlu sipariş withe be Compatible varsa lütfen onaylayın. 【Teçhizat】 Yangın Söndürücü Kemeri, Wrangler TJ YJ JK CJ ile uyumlu pratik bir aksesuardır.Eğer araba ile Uyumlu sipariş withe be Compatible varsa lütfen onaylayın. 【Teçhizat】 Yangın Söndürücü Kemeri, Wrangler TJ YJ JK CJ ile uyumlu pratik bir aksesuardır.Eğer araba ile Uyumlu sipariş withe be Compatible varsa lütfen onaylayın. 【Teçhizat】 Yangın Söndürücü Kemeri, Wrangler TJ YJ JK CJ ile uyumlu pratik bir aksesuardır.Eğer araba ile Uyumlu sipariş withe be Compatible varsa lütfen onaylayın. 【Teçhizat】 Yangın Söndürücü Kemeri, Wrangler TJ YJ JK CJ ile uyumlu pratik bir aksesuardır.Eğer araba ile Uyumlu sipariş withe be Compatible varsa lütfen onaylayın. 【Oxford Kumaş Malzemesi】 Yangın Söndürücü Kayış, kullanımı dayanıklı ve dayanıklı, yüksek kaliteli oxford kumaş malzemeden yapılmıştır.İnce işçilik ve dikiş ile tek uyumludur. 【Güvenli Kullanım】 Araba Yangın Söndürücü Sabitleme Kayışı, Ayarlanabilir sızdırmazlık, güvenli ve kullanımı güvenilir.Sıkı kalite kontrol standartlarına uygun, kullanımı güvenilir. 【Portable】Araba Depolama Yangın Söndürücü Sabit Kemer Kompakt boyutu, yer kaplamaz, uygun kullanarak uyumlu.Özellik : 1. Yüksek kaliteli ox Compatible withd bez malzeme, firma ve durabe kullanmak için. 2. Ayarlanabilir sızdırmazlık, güvenli ve kullanımı güvenilir. 3. Kompakt boyutu ile Uyumlu alan, kullanışlı almaz. 4. Pratik aksesuar Wrangler TJ YJ JK CJ ile uyumludur. 5. Sıkı kalite kontrol standartlarına uygun, kullanımı güvenilir.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Yangın Söndürücü Askı Malzemesi : Ox Compatible withd Bez Isteğe bağlı Renk : Kırmızı, Siyah Ayarlanabilir Çap : Yaklaşık. 10.620 cm / 4.27.9 in Boyutu : Yaklaşık. 360x235mm / 14.2x9. 3 in Fitment : Wrangler TJ YJ JK CJ ile Uyumlu uyar Paket Listesi : 1 x Kayış.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.