• Müzayede
  • Yeni Kız
Vücut Sanatı Boyası Parlak Vücut Boyası Pigmenti Colsplay için Erkek ve Kız Çocukları için Sanat Makyajı(Gümüş, Noel Baba)

Vücut Sanatı Boyası Parlak Vücut Boyası Pigmenti Colsplay için Erkek ve Kız Çocukları için Sanat Makyajı(Gümüş, Noel Baba)

 
₺ 156.00

kullanılabilirlik
mevcut

Hassas doku, iyi süneklik, su geçirmez, boyamadan ter geçirmez.Bitki pigmenti özü, hafif ve tahriş olmaz, cilde zarar vermez, güvenle kullanabilirsiniz.Bu boyalar kolayca uygulanır, cilde çabuk kurur ve gece boyunca dayanır.Parlak renkler, canlı efekt,cadılar Bayramı makyajı, cosplay makyajı, parti makyajı vb.Için uygundur.Makyaj için uygun, güvenli ve sağlıklı, hiçbir yan etkisi.Bitki pigmenti özü, hafif ve tahriş olmaz, cilde zarar vermez, güvenle kullanabilirsiniz.Parlak renkler, canlı efekt,cadılar Bayramı makyajı, cosplay makyajı, parti makyajı vb.Için uygundur.Hassas doku, iyi süneklik, su geçirmez, boyamadan ter geçirmez.Bu boyalar kolayca uygulanır, cilde çabuk kurur ve gece boyunca dayanır.Makyaj için uygun, güvenli ve sağlıklı, hiçbir yan etkisi.


Gözlük

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
Body Art Paint
Net Content:
13g
Weight:
About 24g
Optional Color:
Red, Silver
Package List:
1 x Body Art Paint :
Usage:
 
Apply the right amount of paint with a brush. No water is needed. The colors can be mixed and evenly applied on the skin. :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.