• Müzayede
  • Yeni Kız
Yivibe Makyaj Yüz Boyası, Vücut Boyası İnci Parlaklığı Parlak Renk Kokusuz İyi Kapsama Alanı Tiyatro Performansı için Cosplay Festivali Partisi için Su Bazlı (İnci Beyazı)

Yivibe Makyaj Yüz Boyası, Vücut Boyası İnci Parlaklığı Parlak Renk Kokusuz İyi Kapsama Alanı Tiyatro Performansı için Cosplay Festivali

 
₺ 203.40

kullanılabilirlik
mevcut

Geniş Uygulama Yelpazesi : Makyaj, festivaller, okullar, karnavallar, doğum günü partileri, rol yapma oyunları vb.Için kullanılabilir. yetişkin ve çocuklar için uygundur.Makyaj Boyama : Parlak renk, inci parlaklığı, iyi kapsama alanı, renklendirmesi kolay, narin ve güzel boyama makyajı oluşturmanıza yardımcı olur.Güvenli : Kokusuz ve toksik olmayan.Cilt hassasiyetindeki bireysel farklılıklar için, kullanmadan önce küçük bir alan cilt testi yapılması önerilir.Kullanımı Kolay Ve Temiz : Su bazlı ve uzun ömürlü etkisi.Etkinleştirmek için biraz su kullanın.Temizlemek için lütfen bebek mendili veya sabunlu suyla silin.Hafif ve Taşınabilir : Hafif ve kompakt, saklanması ve taşınması kolay, çantanıza kolayca konabilir, ev ve performans kullanımı için mükemmeldir.Özellik : 1. Güvenli : Kokusuz ve toksik olmayan.Cilt hassasiyetindeki bireysel farklılıklar için, kullanmadan önce küçük bir alan cilt testi yapılması önerilir.2. Kullanımı Kolay Ve Temiz : Su bazlı ve uzun ömürlü etkisi.Etkinleştirmek için biraz su kullanın.Temizlemek için lütfen bebek mendili veya sabunlu suyla silin.3. Geniş Uygulama Yelpazesi : Makyaj, festivaller, okullar, karnavallar, doğum günü partileri, rol yapma oyunları vb.Için kullanılabilir. yetişkin ve çocuklar için uygundur.4. Makyaj Boyama : Parlak renk, inci parlaklığı, iyi kapsama alanı, renklendirmesi kolay, narin ve güzel boyama makyajı oluşturmanıza yardımcı olur.5. Hafif ve Taşınabilir : Hafif ve kompakt, saklanması ve taşınması kolay, çantanıza kolayca konabilir, ev ve performans kullanımı için mükemmeldir.Nasıl Kullanılır : Suda çözünür pigmentler, fırçayı suya batırın ve çizmek için konsantrasyonu ayarlayın.Boyaya su eklemeye gerek yoktur.Şartname : Öğe Türü : Yüz Paint Net İçerik : 3g / 0.1 oz (yaklaşık.) Dozaj : Genel olarak, bireysel çizim alışkanlıklarına ve atık derecesine bağlı olarak yetişkinlerin 3 tam yüzünü çizmek için bir kutu kullanılabilir.Temizleme Yöntemi : Suda çözünür boya, ıslak mendil ile silin veya doğrudan su ile durulayın.Paket listesi : 1 x yüz boya kutusu.


Gözlük

Item Type:
Face Paint
Net Content:
3g / 0.1oz(approx.)
Dosage:
Generally, one box can be used to draw 3 full faces of adults, depending on individual drawing habits and the degree of waste.
Cleaning Method:
Water soluble paint, wipe with wet wipes or rinse directly with water.
Package List:
1 x Box of Face Paint :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.