• Müzayede
  • Yeni Kız
GuGsı USB Tip-C Mini Fan, taşınabilir Cep Telefonu Serin Fan için iPhone / iPad Cep Telefonu Fan Yaz Aksesuarları Appliable için Samsung Xiao mi Huawei ve Daha Telefonları (Yeşil)

GuGsı USB Tip-C Mini Fan, taşınabilir Cep Telefonu Serin Fan için iPhone / iPad Cep Telefonu Fan Yaz Aksesuarları Appliable için Samsung

 
₺ 20.97

kullanılabilirlik
mevcut

Yüksek kaliteli Malzeme : İki yumuşak bıçak yumuşak dayanıklı silikondan yapılmıştır, güvenli ve kullanımı kolaydır ve ellerinize zarar vermek kolay değildir.Hafif : Benzersiz esnek tasarım, hafif.Taşınabilir ve cep boyutunda, kolay taşıma ve kullanma,özellikle herhangi bir zamanda herhangi bir yere seyahat ederken.Düşük karbon : Düşük güç tüketimi, düşük karbon, çevre koruma ve sağlık,daha düşük çalışma gürültüsü.Kullanımı kolay : Tüm yeni 2021 iphone fan, daha kompakt, her yerde kullanılabilir, Tip-C portu ile herhangi bir cihaz tarafından desteklenmektedir, sıcak yaz aylarında soğutma için tak ve çalıştır.İlgili Kapsam : 12 i Phone için Uygun, i Phone Pro 12, 12 Pro Max, i Phone mini 12/ 11 i Phone, i Phone 11 Pro i Phone, Pro 11 Max/ i Phone X, 5 XR, H, H Max/ i Phone SE/ i Phone 5 S/ i Phone 6, 6 Artı 7 6/ 6 Plus/ i Phone 7 Plus/ i Phone 8, 8 Artı/ i Pad mini/ i Pad Hava/ i Pad Pro/ i Pad/ i Pod Touch i Phone.Mini fan özellikleri : 1. Taşınabilir Tip-C fan.2. Tip-C bağlantı noktasına sahip herhangi bir cihaz tarafından desteklenen her yerde kullanılabilir.3. Benzersiz esnek tasarım, hafif.4. Düşük gürültü, düşük güç tüketimi.5. Malzeme : Silikonpaketler İçerir : 1 X Mini fan.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.