• Müzayede
  • Yeni Kız
Aımımıer 24 Pcs Fransız Yanlış Çivi Basit Pembe Çıplak Parlak Tam Kapak Yapay Tırnaklar Orta Yuvarlak takma tırnak Tutkal ile Kadınlar ve Kızlar için (Stil 7)

Aımımıer 24 Pcs Fransız Yanlış Çivi Basit Pembe Çıplak Parlak Tam Kapak Yapay Tırnaklar Orta Yuvarlak takma tırnak Tutkal ile Kadınlar

 
₺ 17.94

kullanılabilirlik
mevcut

♥ Paket Şunlardır 24 * yanlış çivi (12 farklı boyutları)+1* tutkal sticker levha+1* mini tırnak törpüsü+1* kayın sopa.Tüm adımları karşılayabilecek araçlar, kullanımı kolay. ♥ Üstün Kalite - Bu yanlış çivi seti yüksek kaliteli ABS ile yapılır, çevre dostu, zararsız health.It 1-2 hafta sürebilir ve tekrar kullanılabilir. ♥ Çeşitli Boyut-Fransız tırnakları 12 farklı boyut içerir, tırnaklarınız ne boyutta olursa olsun, tırnaklarınızın doğru boyutunu seçebilir, ardından en sevdiğiniz şekle ve uzunluğa kırpabilir ve cilalayabilirsiniz. ♥ Büyük Hediye-Tırnaklarda tam kapsama tutkalı, şık renkler ve şık tasarım, size rahat ve kullanışlı bir tırnak sanat deneyimi sunar, arkadaşlarınız, sevgilileriniz, eşiniz ve aile üyeleriniz için en iyi seçimdir. ♥ Uygulama-Sadece profesyonel manikürcüler için değil, aynı zamanda manikür severler için de kendi tarzınızı sadece birkaç dakika içinde tasarlayabilirsiniz.Günlük giyinmek veya düğün, ziyafet, parti, balo, yıldönümü, gece kulübü, Cadılar Bayramı kostümü gibi diğer durumlar için uygundur, zarif, çekici ve şık görünmenizi sağlar. ♥ Paket içeriği ♥ 24* yanlış çivi (12 farklı boyutlarda)1 * tutkal etiket sayfası 1* mini tırnak törpüsü 1 * kayın sopa ♥ Nasıl kullanılır ♥ use Çift taraflı yapıştırıcının tırnaklara daha iyi yapışmasını sağlamak için tırnak yüzeyini parlatmak için mini tırnak törpüsünü kullanın. Nails Tırnaklarınızı temizleyin ve ardından tutkal etiketini onlara yapıştırın. Each Her parmağınız için doğru sahte tırnak boyutunu seçin, ardından bunları birer birer tırnaklara koyun ve 15 saniye boyunca basın. Gerekirse yeni tırnakların şeklini düzeltin  Benım bir kaç dakika için sıcak suya benım Emmek için ipuçları kaldırın, sonra yavaşça çivi kenarı boyunca çivi gözetlemek için kayın sopa kullanın. nails Takma tırnakları ve artık yapıştırıcıyı çıkarın removal Takma tırnaklar çıkarıldıktan sonra tekrar kullanılabilir.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.