• Müzayede
  • Yeni Kız
Yosoo Sağlık Dişli Termal Bileşik CPU İletken Silikon Ped, CPU Soğutma Pedi, Tüm Soğutucular için Termal Ped Verimli Termal İletkenlik 100x100x0. 08(Mavi)

Yosoo Sağlık Dişli Termal Bileşik CPU İletken Silikon Ped, CPU Soğutma Pedi, Tüm Soğutucular için Termal Ped Verimli Termal İletkenlik

 
₺ 16.17

kullanılabilirlik
mevcut

Silikon Malzeme : CPU termal ped yumuşak silikon malzeme benimser ve kolay uygulanır.Kullanımı kolay : CPU iletken silikon ped, düşük viskoziteli ve yüksek ısı iletkenlik oranıyla kullanıma uygundur.Özel Boyut : CPU termal pedi ihtiyaçlarınızı karşılamak için istediğiniz herhangi bir boyuta kesilebilir.İyi Dövülebilirlik : CPU termal pedi size iyi bir deneyim sunmak için çok iyi dövülebilirliğe sahiptir.Elektrik İletken Değil : CPU iletken silikon ped, herhangi bir elektronik hasarı önlemek için elektrik iletken değildir.Neden CPU Termal Pedimizi Seçmelisiniz? 1.Yumuşak ve kolay uygulanır. 2.Düşük viskozite, Yüksek ısı iletkenlik oranı. 3.İstenilen herhangi bir boyuta kesilebilir. 4.Çok iyi dövülebilirlik. 5.Herhangi bir elektronik hasarı önlemek için elektrik iletken değildir.Şartname : Renk : Mavi Termal İletkenlik : 1.2 w ~ 2.0 w Sıcaklık : - 40 C ~ 220c Dayanım Gerilimi : > 4kv Sertlik : 13c ~ 50c Boyutu : 100x100x2.0mm / 3.94x3. 94x0. 08 inç Paket Ağırlığı : 42g Miktar : 1 pc Paket içeriği : 1 x CPU Termal Ped.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.