• Müzayede
  • Yeni Kız
Starhemeı ıçin Moto G Stylus 2021 kılıf, Kılıf ıçin Moto G Stylus 2021, yumuşak TPU Şok Emme Esnek Gasbag Koruma Kılıf Kapak Motorola Moto G Stylus 2021 (Temizle)

Starhemeı ıçin Moto G Stylus 2021 kılıf, Kılıf ıçin Moto G Stylus 2021, yumuşak TPU Şok Emme Esnek Gasbag Koruma Kılıf Kapak Motorola

 
₺ 14.97

kullanılabilirlik
mevcut

[Uyumluluk] Starhemeı Bu telefon kılıfı Motorola Moto G Stylus 2021 için Uyumluluktur (Motorola Moto G Stylus 2020 için uygun değildir ) ,Ultra ince tasarım telefona ağır bir his vermez. [Malzeme] Çevre dostu plastikten yapılmış yumuşak TPU Kılıf, Ultra ince tasarım telefona ağır bir his vermez. [Doğru delik konumu] Hassas delik tasarımı, telefon ses düğmesine ve uyandırma/uyku işlevine mükemmel uyum, makul tasarım, tüm bağlantı noktalarına ve bağlantılara telefon kılıfını çıkarmadan erişilebilir. [Dört Köşe Koruması] Yükseltilmiş kenar ve özel dört köşeli hava yastığı düşmeye karşı korumalı tasarım, yanlışlıkla düştüğünde cep telefonunuzu çizilmelere veya çarpışmalara karşı korur. [Doku Tasarımı] Mikro nokta doku tasarımı yapışan ıslak görünümü önler,telefonunuza modayı kaybetmeden temiz bir görünüm ve görünüm kazandırır,1 telefon kılıfı, %100 yeni ambalajlar.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.