• Müzayede
  • Yeni Kız
Fydun Motosiklet modifikasyonu Renkli Hızlı Bırakma Bağlantı Elemanları Kauçuk Yüzükler Kiti Araba Tampon Gövde çamurluk Kapağı (Turuncu) tampon hızlı bırakma

Fydun Motosiklet modifikasyonu Renkli Hızlı Bırakma Bağlantı Elemanları Kauçuk Yüzükler Kiti Araba Tampon Gövde çamurluk Kapağı (Turuncu)

 
₺ 74.70

kullanılabilirlik
mevcut

【Mükemmel işçilik】 Hızlı serbest bırakma bağlantı elemanları halkaları, ince işçilik ve parlak renk ile anodize yüzey işleme teknolojisini benimser.motor bölmesinin estetiğini, temel ekipmanı geliştirmek için harika aksesuarlar.İnce işçilik ve parlak renk ile anodize yüzey işleme teknolojisini benimseyin. 【Kurulumu kolay】Kurulum ve kullanım için uygun,talimat gerektirmez,basit bir yapıya sahip,ekstra değişiklik yapmadan profesyonel taksit gerekmez.Komple Kiti : Bu Tutuşunu Bağlantı Elemanları Kiti içerir 16 Tutuşunu Bağlantı Elemanları, 8 kauçuk yüzükler, 16 vidalar, 16 contalar, 18 Fındık.Komple kit, hızlı, kolay, sık sökme, pratik ve kullanışlı olmasını sağlar. 【Yüksek kalite】 Hızlı Bırakma Bağlantı Elemanları yüksek kaliteli havacılık alüminyum alaşımından yapılmıştır, güçlü, hafif, dayanıklıdır ve anodize yüzey işlemini benimser technology.It iyi sıkıştırma direncine sahiptir, sağlam, hafif ve dayanıklıdır.Alüminyum Alaşımından yapılmış : Yüksek kaliteli havacılık alüminyum alaşımından yapılmış, güçlü, hafif, dayanıklı ve anodize yüzey işleme teknolojisini benimser.Özellikler : 1. Yüksek kaliteli havacılık alüminyum alaşım yapılmış, sağlam, hafif ve dayanıklı.2. İnce işçilik ve parlak renk ile anodize yüzey işleme teknolojisini benimseyin.3. Motor bölmesinin estetiğini geliştirmek için mükemmel aksesuarlar, sıkı detay kontrolü.4. Hızlı, kolay ve sık, pratik ve kullanışlı bir şekilde çıkarılmasına izin verin.5. Normal veya daha iyi performans, ön tamponlar, arka tamponlar ve bagaj çamurluk kapakları vb.İçin idealdir.Şartname : Durum : %100 % Yenİmalzeme : Alüminyum alaşım + kauçuk yüzüKrenk : Siyah, Titanyum, Renkler, Turuncu (isteğe bağlı) Paket listesi : 16 * Tutuşunu Bağlantı Elemanları8 * Kauçuk Yüzükler16 * Vidalar16 * Contalar16 * Fındık.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.