• Müzayede
  • Yeni Kız
E-üstün ısı emici siyah alüminyum alaşımlı ısı emici SSR dağılımı bir tek fazlı Solid State röle radyatör 10DA-40DA

E-üstün ısı emici siyah alüminyum alaşımlı ısı emici SSR dağılımı bir tek fazlı Solid State röle radyatör 10DA-40DA

 
₺ 23.97

kullanılabilirlik
mevcut

Mükemmel işçilik, iyi ısı dağılımı ve uzun servis ömrü.Alüminyum alaşımından yapılmış, aşındırıcı olmayan ve daha dayanıklı, yüksek frekans için uygun use.It katı hal rölesi ve radyatör arasında eşit olarak termal gres uygulamak gereklidir.Slaydın kurulum yöntemi stabildir ve düşmesi kolay değildir off.It 35mm kızak ile birlikte monte edilebilir ve kullanılabilir.Tek fazlı katı hal röleleri için özel olarak tasarlanmış, sıcaklık kontrol cihazlarının ve diğer mekanik kontrol sistemlerinin önemli bir bileşenidir.50mm Yükseklik : 50 mm Malzeme : alüminyum alaşımlı Akımı : Maksimum 25 A Şekli : Dikey Kurulum yöntemi : alt ray Paket içerir : 1 ADET alüminyum radyatör Özelliği Mükemmel işçilik, iyi ısı dağılımı ve uzun ömürlü Alüminyum radyatör Uzunluğu : 80 mm Genişlik özellikler : Türü : : .Alüminyum alaşımından yapılmış, aşındırıcı olmayan ve daha dayanıklı, yüksek frekans için uygun use.It katı hal rölesi ve radyatör arasında eşit olarak termal gres uygulamak gereklidir.Slaydın kurulum yöntemi stabildir ve düşmesi kolay değildir off.It 35mm kızak ile birlikte monte edilebilir ve kullanılabilir.Tek fazlı katı hal röleleri için özel olarak tasarlanmış, sıcaklık kontrol cihazlarının ve diğer mekanik kontrol sistemlerinin önemli bir bileşenidir.


Gözlük

Type:
Aluminum radiator
Length:
80mm
Width:
50mm
Height:
50 mm
Material:
aluminum alloy
Current:
Maximum 25A
Form:
Vertical
Installation method:
bottom rail
Package includes:
1PC aluminum radiator
Feature :
Exquisite workmanship, good heat dissipation and long service life. :
Made of aluminum alloy, non-corrosive and more durable, suitable for high frequency use. :
It is necessary to apply thermal grease evenly between the solid state relay and the radiator. :
The installation method of the slide is stable and not easy to fall off. It can be installed and used together with the 35mm slide. :
Designed specifically for single-phase solid state relays, it is an essential component of temperature controllers and other mechanical control systems. :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.