• Müzayede
  • Yeni Kız
Katı Hal Sabit Disk CD'si için SATA SSD Kablosu Veri Aktarım Bağlantı Hattına ASHATA USB3.0,USB'den sata'ya 2.5/SATA2.0/ SATA3.0 Arabirim Sabit Disklerini Destekler.

Katı Hal Sabit Disk CD'si için SATA SSD Kablosu Veri Aktarım Bağlantı Hattına ASHATA USB3.0,USB'den sata'ya 2.5/SATA2.0/ SATA3.0 Arabirim

 
₺ 33.87

kullanılabilirlik
mevcut

Sabit diskler, SSD katı hal sabit diskler, SATA CD-ROM'lar için uygundur.Kablo, win7/8/10, mac, ıSO, linux için sistemleri destekleyebilir.Kullanımı çok uygun, tak ve çalıştır.Yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, sağlam ve uzun ömürlüdür.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yüksek kaliteli satış sonrası servis sağlayacağız.Özellik : 1. Kablo 2.5/SATA2.0/ SATA3.0 arabirim sabit disklerini destekler. 2. Sabit diskler, SSD katı hal sabit diskler, SATA CD-ROM'lar için uygundur. 3. Kablo, win7/8/10, mac, ıSO, linux için sistemleri destekleyebilir. 4. Kullanımı çok uygun, tak ve çalıştır. 5. Yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, sağlam ve uzun ömürlüdür.Şartname : Öğe Türü : USB3.0 SATA SSD Kablosu Malzeme : ABS Renk : Siyah Paket Listesi : 1 x Kablo.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.