• Müzayede
  • Yeni Kız
WENH Bayanlar Saç Tarak Takı Inci Taklidi Saç Tarak Saç Aksesuarları Düğün Saç Tarak Gelin Aksesuarları Gümüş Renk Süs (Metal Renk: Antik Altın Kaplama)

WENH Bayanlar Saç Tarak Takı Inci Taklidi Saç Tarak Saç Aksesuarları Düğün Saç Tarak Gelin Aksesuarları Gümüş Renk Süs (Metal Renk: Antik

 
₺ 147.60

kullanılabilirlik
mevcut

◆ Ayırt Edici Nitelikler : Pürüzsüz parlayan yüzeye sahip benzersiz kraliçe taç, kraliyet ihtişamına sahip büyüleyici ve zarif kristal rhinestones, sizi bir prenses gibi göstereceğinizden emin olabilirsiniz. Sturdy Sağlam malzeme : kızlar kristal taç alaşımdan yapılmıştır, paslanması, deforme olması veya kırılması kolay değildir, yeterince güçlü ve dayanıklıdır; Birçok rhinestones üzerine kakılmış, güneş ışığında parlak ve ışıltılı, düşmesi kolay olmayacak, uzun süre size hizmet edecektir. Wedding Düğün ve doğum günü partisi gibi partiler ve fotoğraf çekimi etkinlikleri için harika olan prenses tiaras, saçınızı vurgulamak için göz alıcı aksesuarlardır ve aynı zamanda güzel bir hediye seçimidir. applications Geniş bir uygulama yelpazesi : kızlar doğum günü partileri, düğünler, aile toplantıları, okul etkinlikleri, festival kutlamaları vb.Gibi birçok durumda renkli elmas taklidi taç giyebilir, ayrıca taşınabilir ve taşıması kolaydır. Feature Özellik : Taç esnek ve çekicidir, bu da kafanıza mükemmel uyum sağlar.Renk : Gümüş.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.