• Müzayede
  • Yeni Kız
Kendinden Boşaltma Sabunluk sabunluk Yaprak Şekli sabunluk Vantuz Sabun Tasarrufu Yaratıcı Plastik Sabun Durumda Duş Banyo Mutfak (Mavi)

Kendinden Boşaltma Sabunluk sabunluk Yaprak Şekli sabunluk Vantuz Sabun Tasarrufu Yaratıcı Plastik Sabun Durumda Duş Banyo Mutfak (Mavi)

 
₺ 20.97

kullanılabilirlik
mevcut

【Premium Malzeme】Bu kendinden emişli sabun koruyucuları, silikon vantuzlu, hafif ama sağlam,kırılması veya solması kolay olmayan,dayanıklı ve servis edilebilir, sabunları düşmeden tutan ve size çok kolaylık sağlayan yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır. 【Kendi Kendine Boşaltma】Bu sabun kutusu geleneksel kare görünümünü kırar ve yeni bir kendi kendine boşaltma tasarımını benimser.Sabunu kullandıktan sonra, doğrudan sabun kutusuna geri koyun ve sabunun yüzeyindeki suyu otomatik olarak boşaltacak ve her zaman kuru tutacaktır. 【Narin Tasarım】 plastik çubuk sabunluk, yaprak şeklinde bir sabunluk ile tasarlanmıştır ve güzel görünümün ev banyo dekor stillerinizle iyi bir şekilde eşleşebileceği zarif renklerde bir vantuz ile eşleştirilmiştir.Her biri narin ve sevimli bir görünümle tasarlanmıştır ve ellerinizi yıkarken size hoş bir his verir. 【Geniş Uygulamalar】 banyo sabunu tutucusu, mutfak, küvet, banyo, masa, oturma odası vb. Gibi çeşitli yerlerde mevcut olabilir; Buna ek olarak, sabun tutucumuz sabun, sünger ve diğer nesneler gibi uygulamamız için uygun ve kolay olan birçok şeyi tutabilir taşımak için. 【Service】alacaksınız bir yaprak şeklinde sabun kutusu olmayan delikli ayakta vantuz drenaj raf, boyutu 5.11 "x 4.25", bulursanız ürün hasarlı paketi aldığınızda, zaman içinde bizimle irtibata geçiniz, biz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır 24 saat bir gündüz servisi.Özelliği : Sabunluk Kutusu Renk sol : resimde gösterildiği gibi Marka yeni Seyahat için ev veya aksesuar için Ideal Malzeme : ABS Renk : Gri,Nane Yeşil Şekli : Bırakır Amaçlar : Banyo Boyutu : 13 CM.Kolay temizlenebilir Bir fırça olarak kullanılabilir Paket Şunlardır : 1 xsoap kutusu.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.