• Müzayede
  • Yeni Kız
Farmasi Dr. C Tuna Nergis Yağı Sabunu, Kuru, Kaşıntılı, Çatlamış, Tahriş Olmuş Cildi Yatıştırır, Güçlü Cilt Koruması, İyi Nemlendirilmiş ve Sağlıklı Bir Cilt, Doğal Anti-İnflamatuar ve Antibakteriyel Özelliklere Sahip,Tazelenmiş ve Işıltılı, 125 gr.

Farmasi Dr. C Tuna Nergis Yağı Sabunu, Kuru, Kaşıntılı, Çatlamış, Tahriş Olmuş Cildi Yatıştırır, Güçlü Cilt Koruması, İyi Nemlendirilmiş

 
₺ 29.85

kullanılabilirlik
mevcut

Kuru, Kaşıntılı, Çatlamış, Tahriş Olmuş Ciltler için Cilt Bakımı-Nergis sabununun girdiği yer burasıdır.Doğal malzemelerle üretilen calendual sabunu, cildinizin iyi nemlendirilmiş ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur, aynı zamanda yağ kontrolüne de yardımcı olur production.So herkesin aradığı o sağlıklı ışıltıyı elde etmek için bu sabunu kullan.yara izlerinizi Doğanın Gücüyle İyileştirmenin bir Yolu-Calendula içeren bu doğal sabun sadece yara izlerini gidermeye ve iyileştirmeye yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda cildinizi pürüzsüz ve nemli hissetmenizi sağlayacaktır.Doğal anti-enflamatuar ve antibakteriyel özellikleri ile tazelenmiş ve ışıltılı hissedeceksiniz.Güçlü Cilt Koruması-calendula yağı sabunu, sadece mükemmel bir köpük sağlamakla kalmayıp aynı zamanda cildinizi bakteriyel ve viral enfeksiyonlardan koruyan güçlü özelliklere sahip bir sabundur.Bu sabun cilde naziktir ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri tarafından kullanılabilir eczema.It doğa yapımı ürünleri seven insanlar için mükemmel bir seçim!.Doğal, Vegan ve Organik Yüz ve Vücut Sabunu-Hissettiği kadar harika kokuyor.calendula yağı sabunu cildinizi kurutmadan nazikçe temizler.Diğer sabunların aksine, sabunumuz cildinizi yatıştırmak için iyileştirici bileşenlerle de yüklenir. %100 Doğal-Doğal içeriklerimiz cildinizi iyileştiren ve koruyan ürünler yapmak için sevgi ve özenle hazırlanmıştır.Bu sabun, cildinizi her zamankinden daha yumuşak hissettirecek zengin, lüks bir köpük yapmak için %100 saf calendula yağından yapılmıştır!Sabunumuz, ticari olarak üretilen ürünlere alternatif arayanlar için mükemmeldir.Farmasi Dr. Tuna Nergis Yağı Doğal Sabun, 125 gr. / 4.41 oz.Uygulama metodu : Islak cilde uygulayın, iyice durulayın ve temiz bir havluyla kurulayın.Her Farmasi ürünü en yüksek standartlarda üretilmekte ve GMP, HELAL ve ISO 9001 gibi bağımsız uluslararası firma ve laboratuvarlar tarafından sertifikalandırılmaktadır.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.