• Müzayede
  • Yeni Kız
11 yönlü bisiklet CSQ-Rampalar 5 CM/7 CM/9 CM Kapalı Rampalar, siyah Plastik Adım Mat Toplum Hastane Tekerlekli Sandalye Rampaları dış ortam aracı Rampaları Kaldırım Rampaları (Boyut: 49225 CM)

11 yönlü bisiklet CSQ-Rampalar 5 CM/7 CM/9 CM Kapalı Rampalar, siyah Plastik Adım Mat Toplum Hastane Tekerlekli Sandalye Rampaları dış

 
₺ 243.60

kullanılabilirlik
mevcut

Features Özellikler : Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, dayanıklı ve çeşitli yüksekliklere sahiptir.Yüzey yapay olarak kabartılır ve kaymaz etki arttırılır. Lengths Uzunlukları istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz, çeşitli yükseklik seçenekleri vardır, her zaman sizin için bir tane vardır;. concept Tasarım konsepti : ışık taşıyan, kullanıma hazır, parlak renkler, güzel ve pratik;. inappropriate Uygunsuz boyuttan kaçınmak ve kullanımı etkilemek için lütfen satın almadan önce gerekli boyutu dikkatlice ölçün;. Customer Müşteri Tanrıdır!.5 CM*22 yokuş yukarı efekt ve Müzik içeren, Ürün boyutu : 49*49*27*7 CM ,*27 49*tırmanmaya yardımcı olmak için çok fonksiyonlu adım pad 9 CM efekt ve Müzik içeren, Malzeme : plastik efekt ve Müzik içeren, Renk : Siyah efekt ve Müzik içeren, Küçük ve kullanışlı, taşıması kolay; iç mekanlar için daha iyi; engelli rampası, eşik rampaları efekt ve Müzik içeren, taşıma ve ulaşım Kolaydır araba lastikleri efekt ve Müzik içeren, Ücretsiz yapıştırma, herhangi bir kombinasyonu uzunluk, uygun kombinasyon zarar vermez geri kutusu, çıkarılabilir, yerleştirilebilir, Bu ürün el yapımı efekt ve Müzik içeren, Ürün Açıklaması : taşıması kolay işlem kusurları var, lütfen beni anla - araç girmek ve çıkmak için avantaj : lastikler ve araba koruyabilirsiniz; efekt ve Müzik içeren, yollar, cadde boyunca, merdiven, sakinleri, mağazalar, oteller, garajlar, otoparklar, girişi, alışveriş merkezleri, road diş, fabrikalar ve diğer personel için Geçerli, kullanışlı olabilir. - Not : Lütfen ölçüm koşullarına göre satın alınhız1. Biz uluslararası lojistik kullanın, ürünler genellikle gemi için 15-25 gün gerekir, eğer fazla 30 gün, zaman içinde bizimle irtibata geçiniz, biz en kısa sürede sorunu çözmeye yardımcı olacaktır;2. Bu ürünün manuel ölçüm hatası 1-2 cm'dir.Bu ürünün başka parçaları yoktur.Yetersiz ışık nedeniyle bazı hatalar oluşabilir.Bu kaliteli bir sorun değildir;görev▶▶ Bizim, düzgün her ürün paketi olacak.Nakliye sırasında herhangi bir hasar varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, mümkün olan en kısa sürede kontrol edip alacağız!obstacle, Herhangi bir engel alanında, bu eğim pedi çok pratiktir, engellerin üstesinden gelmek için kullanabilirsiniz, ayrıca lastiklerinizi ve arabalarınızı da koruyabilir.Müşterilerin çıkarlarını koruyacağız, satın almaya hoş geldiniz!.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.