• Müzayede
  • Yeni Kız
11 yollu bisiklet CSQ-Rampalar 3/5 CM Siyah Plastik Kaldırım Rampaları, hafif Küçük Eşik Rampaları Açık Adım Yokuş Yukarı Ped Bisiklet Tekerlekli Sandalye Servisi Rampaları Kaldırım Rampaları (Renk: Siyah, Boyut : 47.5153 CM)

11 yollu bisiklet CSQ-Rampalar 3/5 CM Siyah Plastik Kaldırım Rampaları, hafif Küçük Eşik Rampaları Açık Adım Yokuş Yukarı Ped Bisiklet

 
₺ 159.60

kullanılabilirlik
mevcut

Features Özellikler : Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, dayanıklı ve çeşitli yüksekliklere sahiptir.Yüzey yapay olarak kabartılır ve kaymaz etki arttırılır. Lengths Uzunlukları istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz, çeşitli yükseklik seçenekleri vardır, her zaman sizin için bir tane vardır;. concept Tasarım konsepti : ışık taşıyan, kullanıma hazır, parlak renkler, güzel ve pratik;. inappropriate Uygunsuz boyuttan kaçınmak ve kullanımı etkilemek için lütfen satın almadan önce gerekli boyutu dikkatlice ölçün;. Customer Müşteri Tanrıdır!.Yokuş yukarı tırmanmanıza yardımcı olacak çok fonksiyonlu basamak pedi★ Adı : Kaldırım Rampaları★ Ürün boyutu : 47.5*15*3 CM , 48*17*5 CM★Malzeme : plastik//Siyah renk★Uygulanabilir sahneler : otopark, hastane, aile merdiveni, fabrika malzeme taşıma, merdivenler, oteller, alışveriş alışveriş merkezleri ve cadde boyunca diğer alanlar.★ Yüksek kaliteli plastik, güçlü basınç ve pratiklik.Elmas şeklindeki kaymaz doku tasarımı daha pratik ve kullanıcı dostudur, bu da onu daha kararlı ve dayanıklı hale getirir.★Daha rahat, yeni malzeme üretimi, uygun yükleme ve boşaltma, ücretsiz kombinasyon, rastgele eşleşme. Araya gerek, oo : Evet☺ prompt1. Biz uluslararası lojistik kullanın, ürünler genellikle gemi için 15-25 gün gerekir, eğer fazla 30 gün, zaman içinde bizimle irtibata geçiniz, biz en kısa sürede sorunu çözmeye yardımcı olacaktır;2. Bu bir kalite sorunu değil.Bu üründe başka parça yok.Yetersiz ışık nedeniyle bazı hatalar oluşabilir. Misyonumuz ★ ★ Ürünü transfer edildikten sonra uygun şekilde paketleyeceğiz.Lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, mümkün olan en kısa sürede onaylayacağız ve kabul edeceğiz!★★ Herhangi bir engel alanında, bu kauçuk paspas çok pratiktir, engellerin üstesinden gelmek için kullanabilirsiniz, ayrıca lastiklerinizi ve arabalarınızı da koruyabilir.Müşterilerin çıkarlarını koruyacağız, satın almaya hoş geldiniz!.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.