• Müzayede
  • Yeni Kız
11 yönlü bisiklet CSQ-Rampalar Küçük Rampalar, Hafif Plastik Eşik Rampaları Kaymaz Taşınabilir Kaldırım Rampaları Yaşlı Engelli Tekerlekli Sandalye Rampaları Kaldırım Rampaları (Renk: Sarı, Boyut: 47.5153 CM)

11 yönlü bisiklet CSQ-Rampalar Küçük Rampalar, Hafif Plastik Eşik Rampaları Kaymaz Taşınabilir Kaldırım Rampaları Yaşlı Engelli Tekerlekli

 
₺ 93.96

kullanılabilirlik
mevcut

- Not : Lütfen ölçüm koşullarına göre satın alınhız1.Features Özellikler : Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, dayanıklı ve çeşitli yüksekliklere sahiptir. Biz uluslararası lojistik kullanın, ürünler genellikle gemi için 15-25 gün gerekir, eğer fazla 30 gün, zaman içinde bizimle irtibata geçiniz, biz en kısa sürede sorunu çözmeye yardımcı olacaktır;2.Nakliye sırasında herhangi bir hasar varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, mümkün olan en kısa sürede kontrol edip alacağız!obstacle, Herhangi bir engel alanında, bu eğim pedi çok pratiktir, engellerin üstesinden gelmek için kullanabilirsiniz, ayrıca lastiklerinizi ve arabalarınızı da koruyabilir. concept Tasarım konsepti : ışık taşıyan, kullanıma hazır, parlak renkler, güzel ve pratik;. ♦ Sürtünmeyi artırmak ve güvenliği artırmak için yüzey kaymaz doku tasarımı. inappropriate Uygunsuz boyuttan kaçınmak ve kullanımı etkilemek için lütfen satın almadan önce gerekli boyutu dikkatlice ölçün;.Yüzey yapay olarak kabartılır ve kaymaz etki arttırılır.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.