• Müzayede
  • Yeni Kız
11.8x118. 1in Çekmece Astar Nokta Çilek Çiçek Baskılı Toz Geçirmez Raf Gömlekleri için Mutfak Buzdolabı Dolapları Çekmece Dresser Kiler Dolap(Küçük Pembe Nokta)

11.8x118. 1in Çekmece Astar Nokta Çilek Çiçek Baskılı Toz Geçirmez Raf Gömlekleri için Mutfak Buzdolabı Dolapları Çekmece Dresser Kiler

 
₺ 21.57

kullanılabilirlik
mevcut

Malzemeler : Polietilen Tereftalat.Yumuşak, dayanıklı, kesilmesi kolay.Özellikler : Küçük Pembe Nokta Baskılı / Boyut : 11.8*118.1 in,kesilmesi kolay.Çok işlevli : Raf astarı,dolap astarı,çekmece astarı,placemat,bardak altlığı,masa paspasları,masa matı,buzdolabı matı,dolap pedi ve daha fazlası için yüzeyi ve iç kısmı korumak için idealdir.Evinizi ve mutfağınızı temiz ve düzenli tutar.Paradan tasarruf edin,ev,mutfak,dükkan,ofis,okul,kiralık ev, yurt gibi görünen alanı büyütmenin kolay ve hızlı yolu.Güzel zanaat inşa etmek için DIY meraklıları, eve taşınma partisi için güzel bir hediye,akrabalarınız ve arkadaşlarınız için hediyenizi süslemek için hediye ambalaj kağıdı rulosu olarak kullanın, evcil hayvan evinizi daha göz alıcı hale getirin.Boyutu : Büyük 11. 8x196. 9in; Küçük 11.8x118.1in.Desen : Mavi Nokta; Pembe Nokta; Kırmızı Nokta; Çilek; Çiçek.Güzelliği artırın ve mutfağınıza ve evinize daha canlı bir atmosfer ekleyin.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.