• Müzayede
  • Yeni Kız
Yaz Keyfi Parlatma Bezi Tekerlek, Kolu ile Bez Parlatma tekerleği Parlatma Parlatıcı Bez Tekerlek Mantar Beyaz Bez Tekerlek için Matkap için Ev(Mantar Tipi 50mm)

Yaz Keyfi Parlatma Bezi Tekerlek, Kolu ile Bez Parlatma tekerleği Parlatma Parlatıcı Bez Tekerlek Mantar Beyaz Bez Tekerlek için Matkap

 
₺ 24.27

kullanılabilirlik
mevcut

Metal, mücevher, donanım, paslanmaz çelik, plastik, seramik, cam ve diğer işleme endüstrilerinde yüzey taşlama ve parlatma için uygundur.Mükemmel işçilik, eski için mükemmel bir yedek ve uzun bir servis ömrüne sahiptir.Iyi parlatma etkisi ile saf pamuklu kumaştan yapılmış ve parlatma işleminden sonra yüzey ince ve parlaktır.Küçük boyutu, taşıması kolay ve mağaza, kullanımı rahat ve iyi performans ile.Tel tekdüze kalitededir ve bobinler farklı ve sağlamdır ve tel düşmesi meydana gelmez.Özellik : 1. Tel tekdüze kalitededir ve bobinler farklı ve sağlamdır ve tel düşmesi meydana gelmez.2. Iyi parlatma etkisi ile saf pamuklu kumaştan yapılmış ve parlatma işleminden sonra yüzey ince ve parlaktır.3. Metal, mücevher, donanım, paslanmaz çelik, plastik, cerac, cam ve diğer işleme endüstrilerinde yüzey taşlama ve parlatma için uygundur.4. Mükemmel işçilik, eski için mükemmel bir yedek ve uzun bir servis ömrüne sahiptir.5. Küçük boyutu, taşıması kolay ve mağaza, kullanımı rahat ve iyi performans ile.Spec : Öğe türü : Beyaz Bez parlatma tekerleği Malzeme : Pamuk Boyutu : Mantar Beyaz Bez Tekerlek 50mm : Çap : Yaklaşık. 50mm / 2in Mushroom Beyaz Bez Tekerlek 75mm : Çap : Yaklaşık. 75mm / 3in Mushroom Beyaz Bez Tekerlek 100mm : Çap : Yaklaşık. 100mm / 3.9 Uygulama Kapsamı : Metal, mücevher, donanım, paslanmaz çelik, alüminyum ürünleri, ahşap, plastik, ceraklar, cam, saatler ve saatlerin işleme endüstrilerinde yüzey taşlama ve parlatma için uygundur.Paket listesi : 1 x Beyaz Bez parlatma tekerleği .


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.