• Müzayede
  • Yeni Kız
Parlatma Tekerleği, Silindirik Kumaş Parlatma Tekerleği 40 / 60mm Parlatma Tekerleği İşleme Endüstrileri için Mükemmel İşçilik(#1)

Parlatma Tekerleği, Silindirik Kumaş Parlatma Tekerleği 40 / 60mm Parlatma Tekerleği İşleme Endüstrileri için Mükemmel İşçilik(1)

 
₺ 23.97

kullanılabilirlik
mevcut

Küçük boyutu ile, taşıması kolay ve mağaza, kullanımı rahat ve iyi performans ile.İplik homojendir, bobin berrak ve sağlamdır ve iplik düşmez.Saf pamuklu kumaştan yapılmış, yüzey parlatıldıktan sonra ince ve parlaktır ve parlatma etkisi iyidir.Mükemmel işçilik, eski için mükemmel bir yedek ve uzun bir servis ömrüne sahiptir.Geniş uygulama yelpazesi, metal, mücevher, donanım, paslanmaz çelik, plastik ve seramik saatler vb.Parlatmak için kullanılabilir.Özellik : 1. Geniş uygulama yelpazesi, metal, mücevher, donanım, paslanmaz çelik, plastik ve seramik saatler vb.Parlatmak için kullanılabilir.2. İplik homojendir, bobin berrak ve sağlamdır ve iplik düşmez.3. Saf pamuklu kumaştan yapılmış, yüzey parlatıldıktan sonra ince ve parlaktır ve parlatma etkisi iyidir.4. Mükemmel işçilik, eski için mükemmel bir yedek ve uzun bir servis ömrüne sahiptir.5. Küçük boyutu ile, taşıması kolay ve mağaza, kullanımı rahat ve iyi performans ile.Şartname : Öğe Türü : Beyaz Bez parlatma tekerleğimalzeme : pamukboyutu : Silindirik Beyaz Bez Tekerlek 40mm : Çap : Yaklaşık. 40mm / 1.6 in Cylindrical Beyaz Bez Tekerlek 60mm : Çap : Yaklaşık. 60mm / 2.4 Uygulama Kapsamı : Metal, mücevher, donanım, paslanmaz çelik, alüminyum ürünler, ahşap, plastik, seramik, cam, saat ve saat işleme endüstrilerinde yüzey taşlama ve parlatma için uygundur.Paket listesi : 1 x Beyaz Bez parlatma tekerleği.


Gözlük

Item Type:
White Cloth Polishing WheelMaterial
Size:
 
Cylindrical White Cloth Wheel 40mm:
Diameter
Cylindrical White Cloth Wheel 60mm:
Diameter
Scope of Application:
Suitable for surface grinding and polishing in the processing industries of metal, jewelry, hardware, stainless steel, aluminum products, wood, plastic, ceramics, glass, clocks and watches.
Package List:
1 x White Cloth Polishing Wheel :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.