• Müzayede
  • Yeni Kız
Hareketli Araçları Mobilya Mover Aracı Taşıma Kaldırıcı Ağır Maddeleri Hareketli Tekerlek Makaralı Bar El Aletleri Ağır Nesne Taşıma Mover Aracı Dropship (Renk: 06)

Hareketli Araçları Mobilya Mover Aracı Taşıma Kaldırıcı Ağır Maddeleri Hareketli Tekerlek Makaralı Bar El Aletleri Ağır Nesne Taşıma

 
₺ 92.97

kullanılabilirlik
mevcut

İyi hareket aracı, ağır mobilya ve aletleri kolayca kaldırın ve hareket ettirin. 1. ABS ve demirden yapılmış, dayanıklı. 2. Kanepe, kitaplık, masa, sandalye, yatak vb.Için çok uygundur. 3. Üç sabit plastik ped, sağlam sabitleme için mobilyaların ayaklarına ve ayaklarına uyarlanabilir. 4. Güçlü yük taşıma kapasitesi, böylece mobilyaları veya ağır nesneleri kolayca taşıyabilirsiniz.Hızlı hareket : Mobilya kaldırıcı seti tek elle çalışabilir, sökülmesi ve montajı kolaydır, ayarlamak ve konumlandırmak için başka araçlara ihtiyaç duymaz, mobilyalarınızı ve cihazlarınızı hareket ettirmeyi kolaylaştırır.2. Kanepe, kitaplık, masa, sandalye, yatak vb.Için çok uygundur.3. Üç sabit plastik ped, sağlam sabitleme için mobilyaların ayaklarına ve ayaklarına uyarlanabilir.4. Güçlü yük taşıma kapasitesi, böylece mobilya veya ağır nesneleri kolayca taşıyabilirsinizözelleştirme : Malzeme : ABS + demirpaket boyutu : 340 * 100 * 100mm/13.39*3.94*3.94 " Not : nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerde gösterildi.Teşekkürler!Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm ölçüm sapmasına izin verin.1 X Mobilya Taşıma Taşıma Seti[relateproductdetail/].


Gözlük

Material:
ABS + iron
Package size:
340 * 100 * 100mm/13.39*3.94*3.94
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :
1 X Furniture Moving Transport Set :
[relateproductdetail/] :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.