• Müzayede
  • Yeni Kız
El Egzersiz Topları, Silikon Katı El Terapi Masaj Topları, Toksik Olmayan BPA İçermeyen Parmak Masajı-Kalite Bizim Kültürümüzdür (Kırmızı)

El Egzersiz Topları, Silikon Katı El Terapi Masaj Topları, Toksik Olmayan BPA İçermeyen Parmak Masajı-Kalite Bizim Kültürümüzdür (Kırmızı)

 
₺ 148.20

kullanılabilirlik
mevcut

Taşıması kolay : (Boyut : Yaklaşık. 53mm / 2.08 inç, Ağırlık : Yaklaşık. 55g) küçük gövdesi ve hafifliği nedeniyle, taşıması kolay ve elinizi her yerde ve her zaman rahatlatabilirsiniz.Benzersiz Tasarım : Yüksek kaliteli BPA içermeyen silikon malzemeden ve dokulu yüzeyden yapılmış, fantastik ve rahat bir dokunuş hissi verir.Ve bu sağlam top, kaya tırmanıcıları, vücut geliştiriciler, gitar severler , bilgisayar çalışanları, badminton severler vb.İnsanlar için dayanıklı ve uygundur.Seçim için Farklı Sertlik Katsayısı : Bu ürün seçtiğiniz için beş farklı renge sahiptir ve sertlikleri birbirinden biraz farklıdır, özellikle bu renk düzeninde zorlaşırlar : Sarı(15), Turuncu (20), Kırmızı (25), Mavi (30), Yeşil (35).Uygulama : Parmakların esnekliğini eğitmek, el kaslarını egzersiz yapmak ve el gücünü arttırmak için mükemmeldir.Yöntemleri kullanın : Topu sıkın, yuvarlayın veya bastırın. % 100 Kalite Garantisi : Ürünlerimizin dayanıklılığının arkasındayız ve işçilikteki kusurlara karşı koşulsuz bir garanti sunuyoruz.Herhangi bir soru, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, size 24 saat içinde yanıt vereceğiz.Silikon Yaklaşık 5 Renk Seçeneği : Sarı, Turuncu, Kırmızı, Mavi, Yeşil,Turuncu Boyutlar ambalaj Listesi : 1 x Kavrama Topu Özellikler : Durumu : %100 Marka Yeni ve Yüksek Kaliteli Renkli Sertlik Katsayısı Malzeme : : . 53mm / 2.08 inç Ağırlık : Yaklaşık. 55g Uygulanabilir İnsanlar : Tüm.


Gözlük

Condition:
100% Brand New and High Quality Color Hardness Coefficient
Material:
Silicone
5 Color Option:
Yellow, Orange, Red, Blue, Green,Orange
Dimension:
Approx. 53mm/2.08inch
Weight:
Approx. 55g
Applicable People:
All

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.