• Müzayede
  • Yeni Kız
Dıydeg U Şekilli Diş Fırçası, 5 Modları Güvenli Endişe Ücretsiz Uygun Akıllı Bellek Elektrikli Diş Fırçası için Diş Günlük Bakım (Büyük Çocuk)

Dıydeg U Şekilli Diş Fırçası, 5 Modları Güvenli Endişe Ücretsiz Uygun Akıllı Bellek Elektrikli Diş Fırçası için Diş Günlük Bakım (Büyük

 
₺ 87.30

kullanılabilirlik
mevcut

Güç fırçalama modunu, konfor modunu vb. Seçebilirsiniz. OTOMATİK HAFIZA FONKSİYONU : Akıllı bellek kullanıcılarının alışkanlıkları, verimli ve kullanışlı.TÜM ağız TİPİ : Diş fırçası u şeklindedir ve dişin tüm yüzeyini kaplar, böylece tüm dişleri aynı anda fırçalayabilir , ayrıca diş etleri ve emaye için naziktir. 5 KULLANIM MODU : Elektrikli diş fırçası, çocukların dişlerini fırçalamasını kolaylaştırmak için otomatik fırçalama ve 5 farklı moda sahiptir. TÜM ağız TİPİ : Diş fırçası u şeklindedir ve dişin tüm yüzeyini kaplar, böylece tüm dişleri aynı anda fırçalayabilir , ayrıca diş etleri ve emaye için naziktir.IPX7 SU GEÇİRMEZ tasarım : Diş Fırçası su geçirmezdir ve su konusunda endişelenmeden duşta kullanılabilir damage.Tüm farklı desenler, çocukların dişlerinin güvende olmasını sağlamak için zamanlanır.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.