• Müzayede
  • Yeni Kız
Kamera Lens skins Koruma Kiti Anti-Scratch Anti-Aşınma Lens Hood Kapak Cilt Sticker Koruyucu Film için Canon RF70-200mm F4 L ıs USM (yıldızlı gökyüzü)

Kamera Lens skins Koruma Kiti Anti-Scratch Anti-Aşınma Lens Hood Kapak Cilt Sticker Koruyucu Film için Canon RF70-200mm F4 L ıs USM (yıldızlı

 
₺ 190.80

kullanılabilirlik
mevcut

3 M Vinil Wrap ile yapılan.Yüksek kaliteli malzeme, iyi yapıştırıcı bileşenleri ile.Size mükemmel doku ve kavrama ile dayanıklı bir cilt getirir ve kabarcık içermez.Siyah Karbon Fiber dokulu Yüksek Hassasiyetli Canon Canon RF50mm F 1.2 L USM Lens Cildi.Ultimate yazılımı ile kesin.Değerli cihazınız için doğruluk ve mükemmel koruma.Paket içerir : Anti-Scratch koruyucu skinx 1 ıslak temizleme mendili x 1. 【Özel tasarım, Benzersiz görünüm】 : Kameranızı öne çıkarmak ve benzersiz olmak için kameranızı veya lensinizi süsleyin. 【Toz geçirmez ve çizilmez ve kabarcık yok】 : Havalandırma deliği tasarımı hava kabarcıklarını önleyebilir, ideal koruma önlemleri toz, çizik, toz ve kayma tehlikesini önleyebilir. Eğer herhangi bir sorun varsa kuşkusuz yükleme özelliği : kullanmak için yönergeler İçerir,her zaman bizimle irtibata geçiniz.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.