• Müzayede
  • Yeni Kız
AMAZ247 2nd Nesil Echo Dot Koruyucu Kılıf için Echo Dot Gen 2, Alexa Kılıf Kapak Çanta Kutusu Aksesuarları, duvara Montaj ile Askı Döngü (Siyah & Kanca)

AMAZ247 2nd Nesil Echo Dot Koruyucu Kılıf için Echo Dot Gen 2, Alexa Kılıf Kapak Çanta Kutusu Aksesuarları, duvara Montaj ile Askı Döngü

 
₺ 29.97

kullanılabilirlik
mevcut

Echo dot'unuzu duvar yüzeyinize zarar vermeden monte etmek için şeffaf şeritli 3m'lik bir Komut Kancası ile birlikte gelir.Echo Dot 2. Jenerasyonunuzu herhangi bir odanın herhangi bir yüksekliğinde aklınıza gelebilecek herhangi bir yere duvara, mobilyaya veya cihaza monte edin.(Echo Dot 2nd gen dahil değildir).Alexa'nın sizi iyi dinlediğinden emin olmak için konuşurken size bakmasını sağlarken, daha güçlü ve gerçekçi ses almak ve iletmek için Echo Dot gen 2'yi yatay olarak yerleştirin.Kanca klipsleri, Yankı Noktanızı güvenli bir şekilde kilitlemek için tasarlanmıştır, aynı zamanda herhangi bir sesi veya hatta mavi ışık halkasını engellemez.Echo dot'un altında kalan boşluk, Alexa'nın sesini daha da iyi hale getirmek için bir hoparlör kutusu olarak işlev görür.Klasik Askı halkası, duvar yüzeyinizi delik açmadan korumak için Şeffaf Şeritli 3 M Komut Kancaları gibi seçtiğiniz çeşitli montaj cihazlarıyla çalışır.Parlak kaplamanın hem Siyah hem de Beyaz renk seçenekleriyle gelir, Echo dot 2. nesil ile mükemmel şekilde eşleşir.Amaz247 Echo doe 2. nesil kasa / duvar askısı, Echo Dot'unuzu duvara veya istediğiniz yere monte etmek için en iyi seçimdir.Özellikler : 1. Echo Dot 2. Jenerasyonunuzu herhangi bir odanın herhangi bir yüksekliğinde aklınıza gelebilecek herhangi bir yere duvara, mobilyaya veya cihaza monte edin.2. Alexa'nın sizi iyi dinlediğinden emin olmak için konuşurken size bakmasını sağlarken, daha güçlü ve gerçekçi ses almak ve iletmek için Echo Dot gen 2'yi yatay olarak yerleştirin.3. Kanca klipsleri, Yankı Noktanızı güvenli bir şekilde kilitlemek için tasarlanmıştır, aynı zamanda herhangi bir sesi veya hatta mavi ışık halkasını engellemez.4. Echo dot'un altında kalan boşluk, Alexa'nın sesini daha da iyi hale getirmek için bir hoparlör kutusu olarak işlev görür.5. Klasik Askı halkası, duvar yüzeyinizi delik açmadan korumak için Şeffaf Şeritli 3 M Komut Kancaları gibi seçtiğiniz çeşitli montaj cihazlarıyla çalışır.6. Parlak kaplamanın hem Siyah hem de Beyaz renk seçenekleriyle gelir, Echo dot 2. nesil ile eşleşir perfectly.It bu, 2. nesil Echo Dots'unuz için bir zorunluluktur!(Yankı Noktası dahil değildir).


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.