• Müzayede
  • Yeni Kız
Odb2 Kabel-Akozon OBD2 Uzatma Kablosu, 16 Pin OBD2 Kablo Adaptörü Erkek Kadın Düz Şerit Kablo için Araç Otomatik Teşhis Tarayıcı Aracı Dönüştürücü Kablosu(30 cm)

Odb2 Kabel-Akozon OBD2 Uzatma Kablosu, 16 Pin OBD2 Kablo Adaptörü Erkek Kadın Düz Şerit Kablo için Araç Otomatik Teşhis Tarayıcı Aracı

 
₺ 26.07

kullanılabilirlik
mevcut

【Good quality】Professional üretim, istikrarlı karakteristik ve yüksek güvenilirlik - obd2 uzatma. 【Good quality】Professional üretim, istikrarlı karakteristik ve yüksek güvenilirlik - obd2 uzatma. 【Uyumluluk】 OBD2 16 pin erkek-dişi uzatma kablosu, OBD2 cihazları ve uyumlu ürünlerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. - obd2 16 pın. 【Çalışma mesafesi daha uzun】 Otomatik Teşhis Adaptörü, araç teşhis çalışma mesafesini daha uzun yapar-obd erkekten kadına. 【Düz esnek profil】Yeni düz esnek profil ve tasarım, kabloyu ihtiyacınız olan yere gizlemenizi, sola veya sağa, altına, üstüne veya hemen hemen her şeyin etrafına bükmenizi sağlar - obd uzatma kablosu düşük profil. 【16 pinli soket】 16 pinli soketli uyumlu teşhis araçları, yüksek kaliteli düşük profilli erkek ve dişi 16 pinli fiş-düşük profilli olarak tasarlanmıştır, böylece ulaşılması zor yerlerden geçmek için acele etmenize gerek kalmaz. - kablo uzatma obd2. : 30 cm/12", 60cm/24", normal (isteğe bağlı) 39/" Paket Ağırlığı : 55-82g Paket içeriği : 1 x OBD2 16 Pin Uzatma Kablosu Uygulama : Gooddriver için kullanılan, elm327 için, Kartor için, Ayık ve diğer araç teşhis cihazı, GPS, vb için Olabilir Dişi Uzunluğu U3 Özellikleri : Malzeme : ABS Renk : Siyah Pin : 16 Pin Erkek.Not : izin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.