• Müzayede
  • Yeni Kız
Bebek Duş Banyo Fırçası, Rahatlatıcı Serbest Bırakma Basıncı için Plastik Bebek Kafa Derisi Bakımı Banyo Masaj Fırçası, 3,5 x 2,8 x 0,8 inç (Pembe)

Bebek Duş Banyo Fırçası, Rahatlatıcı Serbest Bırakma Basıncı için Plastik Bebek Kafa Derisi Bakımı Banyo Masaj Fırçası, 3,5 x 2,8 x 0,8

 
₺ 22.77

kullanılabilirlik
mevcut

[Çift taraflı] Çift taraflı tasarım, yumuşak saç tarafı temizlik için uygundur ve granüllü diğer taraf masaj için uygundur. [Yüksek Kalite] Bebeğin kullanması için çok yumuşak ve uygun olan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. [Sağlıklı] Bebeğinizi yıkarken bebeğinizin cildinin parmaklarınızdan ve tırnaklarınızdan zarar görmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. [Rahat] Masaj fırçası, bebeğin kafa derisi kaslarını gevşetmesini ve bebeğin banyo yapmasını daha keyifli hale getirmesini sağlar. [Derin Temiz] Derin temiz bebek derisi, kepek, ölü deri, kir kaldırmak ve bakım bebeğinizin sağlığı yardımcı olur.Özellik : 1. Çift taraflı tasarım, yumuşak saç tarafı temizlik için uygundur ve granüllü diğer taraf masaj için uygundur. 2. Bebeğinizi yıkarken bebeğinizin cildinin parmaklarınızdan ve tırnaklarınızdan zarar görmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 3. Masaj fırçası bebeğin kafa derisi kaslarını gevşetmesini ve bebeğin banyo yapmasını daha keyifli hale getirmesini sağlar. 4. Derin temiz bebek derisi, kepek, ölü deri, kir kaldırmak ve bakım bebeğinizin sağlığı yardımcı olur. 5. Bebeğin kullanması için çok yumuşak ve uygun olan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Şartname : Öğe Türü : Bebek banyo Fırçası Malzeme : Plastik Boyutu : Yaklaşık.9x7x2 cm / 3.5x2. 8 x 0.8 in Uygun Yaş : 2+ yaşında Paket Listesi : 1 x Bebek Banyo Fırçası.


Gözlük

Item Type:
Baby Bath Brush
Material:
Plastic
Size:
Approx.9 x 7 x 2cm / 3.5 x 2.8 x 0.8in
Suitable Age:
2+ years old
Package List:
1 x Baby Bath Brush :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.