• Müzayede
  • Yeni Kız
Iamagıe tatlı tabağı aperatif Tepsisi Çanak Hizmet Çerez Meyve Organizatör Standları Tutucu Kek Çip Şeker Tutucu Küçük Sebze Masa Ev Mutfak Dolapları için Parti Wendding BARBEKÜ Bar (Yuvarlak)

Iamagıe tatlı tabağı aperatif Tepsisi Çanak Hizmet Çerez Meyve Organizatör Standları Tutucu Kek Çip Şeker Tutucu Küçük Sebze Masa Ev

 
₺ 77.97

kullanılabilirlik
mevcut

【Gıda güvenliği】-Zararlı maddeler içermez, gıda için toksik değildir, kullandığınızdan emin olun. 【Temizlemesi kolay】 - Bu tepsi kolayca temizler.Yağ veya yiyecek kalıntısı bırakmadan temiz suyla yıkayabilirsiniz. 7. yüksek-kalite malzemeler bulunmalıdır - çok güçlü, eğer yere düşerse Bile paramparça olmaz. 【Çok Amaçlı】 - Salatalar, meyveler, hamur işleri, kekler ve biftekler için kullanabilirsiniz, banyo tepsisi, havlu tepsisi vb.Olarak da kullanılabilir. 【Her yerde kullanılabilir】 - Evinizi dekore etmek için oturma odalarında, mutfaklarda, ofislerde, düğünlerde, partilerde ve barbekülerde yaygın olarak kullanılabilir.Not : Öğenin gerçek rengi, farklı bilgisayar ekranı performansı ve ışık efekti nedeniyle resimlerde gösterilen renkten biraz farklı olabilir.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.