• Müzayede
  • Yeni Kız
MING-BIN Araba Arka Raf Taşıyıcı 2PCS-Pack Evrensel Araba Kargo Taşıyıcı Raf Bagaj Sepeti ve Araba Portbagaj Çapraz Bar Montaj Dirseği Parçaları Araba Aksesuarları (Renk : 2 ADET Paketi)

MING-BIN Araba Arka Raf Taşıyıcı 2PCS-Pack Evrensel Araba Kargo Taşıyıcı Raf Bagaj Sepeti ve Araba Portbagaj Çapraz Bar Montaj Dirseği

 
₺ 187.50

kullanılabilirlik
mevcut

Bu malzeme, diğer çatı çantalarının çoğunun benimsediği ve kolayca yırtılabildiği 500 D PVC kumaştan 2 kat daha güçlüdür. 【KURULUMU KOLAY】 çatı kargo taşıyıcısı herhangi bir araba, kamyon veya SUV için uygundur.Kaplanmış yüzey, bagajınızı yolda yağmur, kum, kar, rüzgar ve güneşe karşı etkili bir şekilde koruyabilir.Aracınızda tavan yan rayları yoksa, 8 Takviyeli Kayış ile birkaç dakika içinde tavan rafına hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir.5") alan, 5-6 kişilik bir ailenin tüm bagajlarını kolayca tutabilir.Ve bu kargo torbasının tüm dikişleri, su geçirmez olduklarından emin olmak için ısıyla kaynaklanır ve dikilir.Bu malzeme, diğer çatı çantalarının çoğunun benimsediği ve kolayca yırtılabildiği 500 D PVC kumaştan 2 kat daha güçlüdür. 【YÜKSELTİLMİŞ SU GEÇİRMEZ FERMUAR】 Diğer çatı taşıma çantaları normal fermuardan suya izin verirken, öğelerinizi kuru tutmaya yardımcı olan su geçirmez bir fermuara yükselttik.【BÜYÜK BOY 20 KÜBİK FEET】Büyük 20 kübik feet (L40" x W52" x H17. Diğer çatı kargo taşıyıcılarının çoğu küçüktür ve ihtiyacınız olan her şeyi barındıracak kadar yer yoktur.Aracınızda tavan yan rayları yoksa, 8 Takviyeli Kayış ile dakikalar içinde portbagaja hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir 【ÇOKLU GÜVENLİK】Diğer kargo torbalarının kayışlarının dikişten kolayca kopabileceğini fark ettik, bu yüzden kayış dikişini iki kat güçlendirdik.Ve 8 Takviyeli Kayış ile birlikte gelir.Ve 8 Takviyeli Kayış ile birlikte gelir. Diğer çatı kargo taşıyıcılarının çoğu küçüktür ve ihtiyacınız olan her şeyi barındıracak kadar yer yoktur.Kaplanmış yüzey, bagajınızı yolda yağmur, kum, kar, rüzgar ve güneşe karşı etkili bir şekilde koruyabilir. 【YÜKSEK YOĞUNLUKLU 1000 D PVC】 Üç katmanlı yüksek yoğunluklu 1000 D PVC kumaşa sahiptir. 【BÜYÜK BOY 20 KÜBİK FEET】Büyük 20 kübik feet (L40" x W52" x H17.5") alan, 5-6 kişilik bir ailenin tüm bagajlarını kolayca tutabilir.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.