• Müzayede
  • Yeni Kız
Juvıelıch 20 Adet 304 Kare Somun M6 Metrik Dörtgen Somun Kare Vida Somunu 304 Paslanmaz Çelik Gümüş Insert Çeyrek Kilit Somunu Kare Makine Vida Somunları Raptiye Gümüş Ton(Boyut:M6x10mmx5mm)

Juvıelıch 20 Adet 304 Kare Somun M6 Metrik Dörtgen Somun Kare Vida Somunu 304 Paslanmaz Çelik Gümüş Insert Çeyrek Kilit Somunu Kare Makine

 
₺ 21.72

kullanılabilirlik
mevcut

【SİZE】 - Dişli Boyutu : M6;Kalınlığı : 5mm/0.20";Kenar Genişliği : 10mm/0.39". 【PERFORMANS SEVİYESİ】 - 3.6-12.9. 【YÜKSEK KALİTELİ MALZEME】 - Kare somunlar 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir, hem iç hem de dış mekan kullanımı için mükemmeldir. 【UYGULAMA】 - Dörtgen somun genellikle bağlantı elemanları, vidalar, rondelalar, vidalar vb.Ile kullanılır., esas olarak bağlantı, montaj, sabitleme ve diğer işlevler için. 【PACKAGE INCLUDE】-20 x Kare Fındık.Paslanmaz Çelik Gümüş Kare somunlaraçıklama : 1.Kilit vidaları, hayatınızı daha güvenli ve daha güvenli hale getirin.2.Kare somunun tasarımı ve malzemesi, endüstriyel ve inşaat bağlantı elemanlarına iyi bir alternatif olmasını sağlar.3.Sivil mobilya, ekipman, inşaat, elektrikli ev aletleri, endüstriyel makineler vb.Alanlarda yaygın olarak kullanılan iç ve dış mekan için uygun kare vida somunu.Lütfen satın almadan önce ihtiyacınız boyutunu kontrol metrik system NOTE İplik Juvielich Color : Silver Edge Genişliği : 10mm/54"Kalınlığı : 5 mm/0.15"Performans Düzeyi : M6 Material 3.6-12.9 İplik Özellikleri : : 304 Paslanmaz Steel Surface Tedavi : Hiçbir Treatment Standard Kare Nut Brand özellikleri : Ürün Adı : : : : .Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun lütfen.Lütfen kuru bir yere koyun.


Gözlük

Material:
304 Stainless Steel
Surface Treatment:
No Treatment
Standard Of Thread:
metric system

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.