• Müzayede
  • Yeni Kız
HIFFIN Koruyucu Silikon Kol Çantası + Kordon Aksesuarları Yumuşak Kauçuk Çerçeve Kapak Koruma Git Pro için GoPro Hero 8 Siyah Eylem Kamera ile Uyumlu (Siyah)

HIFFIN Koruyucu Silikon Kol Çantası + Kordon Aksesuarları Yumuşak Kauçuk Çerçeve Kapak Koruma Git Pro için GoPro Hero 8 Siyah Eylem Kamera

 
₺ 29.97

kullanılabilirlik
mevcut

Rubber Silikon Kauçuk Koruyucu Kılıf, Go Pro Hero 8 Siyah aksiyon kamerası için özel olarak tasarlanmıştır. Premium Yüksek kaliteli silikon kauçuktan yapılmış, dayanıklı yumuşak silikon, soğuk koşullarda pil ömrünü uzatırken ısıyı yakalar ve Hero 9 Bllue aksiyon kameranızın pürüzsüz yüzeylerde kaymasını önler. ✔ Güvenli uyum, kameranın etrafına kolayca uygulanır ve çıkarılır.Kameranın mükemmel üretimine göre, tüm içbükey ve dışbükey pozisyonlar her fonksiyonel delik için doğru bir şekilde ayrılmıştır ve tüm yönler gövdeye uygundur. silicone Yumuşak silikon hafif ama güçlüdür, size ekstra bir yük vermez, taşıma problemini iyi çözer.Kolay taşıma için silikon kasanın yanına kordonda küçük bir delik eklenir. Go Pro Hero 8 Siyah aksiyon kameranızı tozdan, çiziklerden ve uçan çakıl taşlarından koruyun, bu da kameranızın yeni bir cilt benzeri korumasıdır.Marka-HİFFİN İşlevselliği. Silicone Go Pro Hero 8 için Silikon Kılıf, en sevdiğiniz Go Pro Hero 8 aksiyon kameranızı darbelere ve günlük hasarlara karşı korur. soft Bu yumuşak silikon kılıf, kameranızın üzerine sıkıca oturur ve basit ve güvenilir bir şekilde korur.Kamera düğmeleri ve kontrollere kolay erişim Sağlar - yumuşak silikon Yapılmış kaymaz kavrama yüzeyleri Koruyucu cam kapak ➤ daha fazla istikrar ekleyerek pürüzsüz yüzeylerde kayar çizikler Bu silikon kılıf ➤ itibaren tüm fotoğraf ve video Kahraman 8 fonksiyonları etkilemez ekran korur önlemek ➤ güvenilir bir şekilde etkiler, çizik, darbe, ve tüm gün giymek ➤ Anti karşı Korur 8 fotoğraf ve video Kahraman özellikleri : - fotoğraf ve video Kahraman 8 aksiyon kamera için ➤ Silikon koruyucu kapak-Şok emici ve darbeye dayanıklı kapak, uygulamak ve aynı Zamanda Kamera Ve Fotoğraf çekimleri İçin Farklı Parça ve Aksesuarlar Sunuyoruz 8 kamera Uyumluluk : Go Pro Hero kaldırmak kolay.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.