• Müzayede
  • Yeni Kız
Lastik boya kalemi, Duokon 1 Adet Su Geçirmez Profesyonel Plastik Araba Kalem Lastik boya kalemi işaret kalemleri (Kırmızı)

Lastik boya kalemi, Duokon 1 Adet Su Geçirmez Profesyonel Plastik Araba Kalem Lastik boya kalemi işaret kalemleri (Kırmızı)

 
₺ 20.97

kullanılabilirlik
mevcut

♥Kaydetmesi Kolay - - - - - - Kapak iyi kapatılmıştır, boya kaleminin pigmentinin buharlaşması kolay değildir, uzun süre saklanabilir ve birden çok kez kullanımı kolaydır. ♥Kaydetmesi Kolay - - - - - - Kapak iyi kapatılmıştır, boya kaleminin pigmentinin buharlaşması kolay değildir, uzun süre saklanabilir ve birden çok kez kullanımı kolaydır. ♥Kaydetmesi Kolay - - - - - - Kapak iyi kapatılmıştır, boya kaleminin pigmentinin buharlaşması kolay değildir, uzun süre saklanabilir ve birden çok kez kullanımı kolaydır. ♥Kaydetmesi Kolay - - - - - - Kapak iyi kapatılmıştır, boya kaleminin pigmentinin buharlaşması kolay değildir, uzun süre saklanabilir ve birden çok kez kullanımı kolaydır. ♥Kaydetmesi Kolay - - - - - - Kapak iyi kapatılmıştır, boya kaleminin pigmentinin buharlaşması kolay değildir, uzun süre saklanabilir ve birden çok kez kullanımı kolaydır. ♥Yüksek kaliteli Malzemeler - - - - - - Lastik boya kalemi plastik kabuktan yapılmıştır ve yüksek kalitede yapılmıştır pigment.It hızlı kuruma, iyi su direnci, yüksek sıcaklık dayanımı ve solma özelliklerine sahiptir. ♥Kalıcı performans - - - - - - Bu yüksek kaliteli lastik boya kaleminin pigmenti, çabuk kuruyan, iyi su direnci, yüksek sıcaklık dayanımı ve solması kolay olmamak için özel olarak işlenmiştir.Plastik kabuğu ve süper sızdırmaz kapağı, pigmentin uçucu atıklarını etkili bir şekilde önlemek ve servis ömrünü uzatmak için ideal seçimdir. ♥Kalıcı performans - - - - - - Bu yüksek kaliteli lastik boya kaleminin pigmenti, çabuk kuruyan, iyi su direnci, yüksek sıcaklık dayanımı ve solması kolay olmamak için özel olarak işlenmiştir.Plastik kabuğu ve süper sızdırmaz kapağı, pigmentin uçucu atıklarını etkili bir şekilde önlemek ve servis ömrünü uzatmak için ideal seçimdir. ♥Nasıl kullanılır - - - - - - Kullanmadan önce, yüzeydeki tozu, yağı ve diğer kalıntıları silmek için lütfen temizleme yardımını kullanın, ardından boya kalemini eşit hale getirmek için yaklaşık 30 saniye sallayın ve kalem ucuna 3 veya 4 kez basın.Boyanın taşmasını önlemek için kullanım sırasında sallamamanızı ve kullanımdan sonra kalemi ateşten uzak bir şekilde sıkıca kapatmanızı sıcak bir şekilde hatırlatın.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.