• Müzayede
  • Yeni Kız
Kalemlik, Dongxing Reçine Oyma Köpek Hediyeler Kadınlar için, çok Fonksiyonlu Kalem Pot Dekorasyon Kırtasiye Malzemeleri Organizatör Masası Aksesuarları kadınlar İçin Ev Dekoratif (Golden Retriever)

Kalemlik, Dongxing Reçine Oyma Köpek Hediyeler Kadınlar için, çok Fonksiyonlu Kalem Pot Dekorasyon Kırtasiye Malzemeleri Organizatör

 
₺ 23.97

kullanılabilirlik
mevcut

1. QUALITY【YÜKSEK KALİTELİ MALZEME】 - Masa dekoru kalemlik yüksek kaliteli reçineden yapılmış, lüks tasarım, %100 % yepyeni, solmaz, toksik olmayan, çevre dostu. 2.LOVELY【LOVELY AND FUNCTIONAL】 - Kadınlar için kalemlik masa dekoru, masanızın bir karmaşaya dönüşmesini önlemenize yardımcı olur ve işinizde sorunsuz bir şekilde esintiye izin verir. 3. STYLISH【ŞIK DEKORASYON】 - Masa için köpek Yavrusu kalemlik, ofisinizi veya oturma odanızı düzenlemek için herhangi bir masaüstüne, sehpaya veya sehpaya ayarlanabilir. 4. 【MÜKEMMEL HEDİYE】 - Kadınlar için köpek yavrusu hediyeleri Kadınlar için masa dekoru ebeveyniniz, eşiniz/kocanız, eşiniz, çocuklarınız veya herhangi bir özel günde kız/erkek arkadaşınız için mükemmel hediye seçimi. 5. Eğer ürünlerimizi tatmin, lütfen hemen bize ulaşın edemez hissediyorum, seni en iyi şekilde tatmin etmek için yapacak olursak 7.SATIŞ SONRASI HİZMET bu yıl✅.Sadık Dongxing-DIY servis ekibiniz.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.