• Müzayede
  • Yeni Kız
FFLJT 1825 Boyun ve omuz ısıtıcı Şal İsıtma pedi Elektrikli Ağrı kesici için Geri Otomatik Kapanma Fonksiyonu ile (110 V ABD Plug) (Renk: Mavi)

FFLJT 1825 Boyun ve omuz ısıtıcı Şal İsıtma pedi Elektrikli Ağrı kesici için Geri Otomatik Kapanma Fonksiyonu ile (110 V ABD Plug) (Renk:

 
₺ 1112.64

kullanılabilirlik
mevcut

Ürün : Boyun ve omuz ısıtıcı.Voltaj : 110 V. Güç : 95 W. Sıcak ve nefes alabilen, cilt dostu ve rahat, herhangi bir fırsat için uygun veya ailenize hediye olarak.Boyun ve Omuz ısıtıcısından soğuğu önlemek için ısınabilen sıcak ve rahat bir eşarp.Ürün : Boyun ve omuz ısıtıcı Voltaj : 110 vgüç : 95 W Sıcak ve nefes, cilt dostu ve rahat, herhangi bir fırsat için uygun, veya ailenize bir hediye olarak.Boyun ve Omuz ısıtıcısından soğuğu önlemek için ısınabilen sıcak ve rahat bir eşarp.Özellikler : 220 V güç olan ülkelerde elektrikli ısıtma yastığı Düşük Voltaj sadece kullanmak Beri 110 VAttention 95 WVoltage 18*25 ' Renk : Kahverengi/ Lacivert Blue Power Öğe : Boyun ve Omuz Isıtıcı Boyutu : : : : .Renk biraz fark, farklı bilgisayar ekran ayarları yüzünden olabilir.Farklı ölçüm ile, boyut sapma izin lütfen 1-3 cm (1 cm = 0. 39 inç).1. Isıtma pedlerinin sıcaklık aralığı nedir?Üç ısı ayarımız var : Düşük ışık, sıcaklık aralığı (~ 120 F) Orta ışık, sıcaklık aralığı (~ 130 F) Yüksek ışık, sıcaklık aralığı (~140 F) 2. Nemli ısı terapisi nasıl çalışır?Pede ince bir su sisi püskürtün veya elinizi hafifçe ıslatın.İstediğiniz vücut bölgesine yerleştirin like.DO ISLATMA !Paket İçeriği1 * elektrikli boyun ve omuz ısıtma Pedi1 * Denetleyici monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.


Gözlük

Item:
Neck and Shoulder Warmer
Size:
18*25
Color:
Brown/ Navy Blue
Power:
95W
Voltage:
110V
Attention:
Since low voltage of the electric heating pad only use in countries with power of 110V. :
There might be slightly difference in color, due to the different computer screen settings. :
With the different measurement , please allow 1- 3cm in size deviation (1cm=0. 39 inch). :
1. What is the temperature range of the heating pads? :
We have three heat settings:
Low light, temperature range (~ 120 F) :
Medium light, temperature range (~ 130 F) :
High light, temperature range (~ 140 F) :
2. How does the moist heat therapy work? :
Simply spray a fine mist of water to the pad or wet your hand slightly. Place it on area of body you would like. :
DO NOT SOAK IT ! :
Package Included :
1* Electric Neck and Shoulder Heating Pad :
1*Controller :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.