• Müzayede
  • Yeni Kız
Yetişkin Bez Bebek Bezi, Yetişkin Bezi Kapakları Kullanımlık Ayarlanabilir İnkontinans Pantolon Bez Bebek Bezi Sarar Yıkanabilir Gecede Sızdırmaz Iç Çamaşırı Erkekler Kadınlar için(Black404)

Yetişkin Bez Bebek Bezi, Yetişkin Bezi Kapakları Kullanımlık Ayarlanabilir İnkontinans Pantolon Bez Bebek Bezi Sarar Yıkanabilir Gecede

 
₺ 68.37

kullanılabilirlik
mevcut

AYARLANABİLİR tasarım : Kanca ve halka bağlantı elemanları tasarımı, açmak ve kapatmak için daha uygun.Tek beden, ayarlanabilir tırnaklı bel ile herkese uyar, sızdırmaz rahatlık ve yetişkin Bezini kullanırken geceden sonra kuru bir yatakta uyanacağınıza dair güven verir.ETKİLİ sızıntı KORUMASI : Yüksek nem emme ve yan sızıntı endişesi yoktur.İnkontinansın neden olduğu rahatsızlığı ve utancı etkili bir şekilde önlemek için mükemmel su emme fonksiyonu.DOĞRUDAN kullanılır : Kullanmak için bir kağıt bebek bezi gibi, süper yumuşak ve rahat, yanı sıra hızlı kuruyan.YIKANABİLİR & YENİDEN kullanılabilir : sürekli yıkama, ekonomik ve dayanıklı Olabilir.MALZEME : Kumaş yumuşak, nefes alabilen, bacak yumuşaklığı tasarımı, giymek daha rahat, uzun süreli kullanım için egzamaya neden olmaz.Açıklama : Bu ürün yaşlı hastalar için uygundur, hafif idrar kaçırma, hareketlilik rahatsız edici insanlar, oturma use.It yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir, süper emici ve giyilmesi kolaydır.Aile, hastane ve huzurevi için mükemmel olan profesyonel yan sızıntı önleme tasarımı.Özellikler : 1. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir, kullanımı dayanıklıdır. 2. Yaşlı hastalar, hafif idrar kaçırma, hareketlilik rahatsız edici insanlar için uygundur. 3. 100 % su geçirmez, yüksek nem emme, ve hiçbir yan kaçak endişeleri. 4. Bacak yumuşaklık tasarım, giymek daha rahat. 5. Kanca ve halka tasarımı, ihtiyacınız olan boyutu ayarlamak kolaydır. 6. Kullanımı kolay (tıpkı bir kağıt bezi gibi), süper yumuşak ve rahat, aynı zamanda hızlı kuruyan. 7. Kimyasal bileşim yok, uzun süreli kullanım için bebek bezi döküntüsü yok.Blue305 Yetişkin Bez bebek Bezi Renk özellikleri : Durum : %100 Marka Yeni bir Öğe Türü : Black404, Yellow102, Rose306(İsteğe bağlı), Dk Bel Genişliği Kalça Genişliği Thign Genişliği Uzunluğu Boyutlar / 10.2 : 32cm / 12.5 : 17cm / 11 : 37cm / 14.5 Paket Ağırlığı : Yaklaşık.165g paket Şunlardır : 1 x Yetişkin Bez Bebek Bezi.


Gözlük

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Adult Cloth Diaper
Color:
Blue305, Black404, Yellow102, Rose306(Optional)
Min Waist Width:
26cm / 10.2in
Length:
32cm / 12.5in
Thign Width:
17cm / 6.6in
Hip Width:
37cm / 14.5in
Package Weight:
Approx.165g
Package Include:
1 x Adult Cloth Diaper :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.