• Müzayede
  • Yeni Kız
1 Parça için Asılı Sünger Tutucu Ayarlanabilir Mutfak Musluk Depolama Raf Mutfak Banyo Fırça, Havlu Asılı Depolama Aksesuarları (Siyah)

1 Parça için Asılı Sünger Tutucu Ayarlanabilir Mutfak Musluk Depolama Raf Mutfak Banyo Fırça, Havlu Asılı Depolama Aksesuarları (Siyah)

 
₺ 81.30

kullanılabilirlik
mevcut

Malzeme : Demir.Boyut : Uzunluk 15 cm, genişlik 10 cm, yükseklik 3.7 cm.Sadece 20 mm ile 30 mm arasında kalınlığa sahip yuvarlak musluk borusu için uygundur. Paspas aksesuarları sızdırmazlığı ayarlayabilir.Tam oyuk kanca tasarımına sahiptir, vidalarla sıkıca döndürülür, serbestçe ayarlanabilir, yönlendirilebilir ve demonte edilebilir.Soyma aletini veya bulaşık havlularını asmak için kullanılan 5 kanca ile.Mutfak, işyeri, banyo vb.Her türlü temizlik aletini saklamak için idealdir.Sünger, bulaşık havluları, bulaşık deterjanı, yıkayıcı, ovma pedi, sabun vb. Tutabilir.Ev ortamınızı düzenli tutun ve yerden tasarruf edin.Malzeme : Demir.Boyut : Uzunluk 15 cm, genişlik 10 cm, yükseklik 3.7 cm.Sadece 20 mm ile 30 mm arasında kalınlığa sahip yuvarlak musluk borusu için uygundur. Renk : Siyah.Paket şunlardır : 1 parça musluk depolama raf.Uyarı : ≤ 1. Işık ve ekran nedeniyle, renk hafif bir fark olabilir.Bu kaçınılmazdır, lütfen anlayın!◆2. Hafif boyut farkı izin lütfen nedeniyle farklı manuel ölçüm.◆3.Kalıp düşündüğünüz kadar büyük olmayabilir.Lütfen satın almadan önce resimdeki boyut bilgilerini okuyun!.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.