• Müzayede
  • Yeni Kız
YOT Dambıl Seti Iki Halter Kaymaz Kavrama Altıgen El Ağırlıkları Seti Neopren Kaplı Kadın Erkek Ev jimnastik salonu Egzersiz ısınma Gücü Eğitimi için uygun (Renk: Kırmızı, Boyut: 5 kg/11lb)

YOT Dambıl Seti Iki Halter Kaymaz Kavrama Altıgen El Ağırlıkları Seti Neopren Kaplı Kadın Erkek Ev jimnastik salonu Egzersiz ısınma Gücü

 
₺ 213.90

kullanılabilirlik
mevcut

Yüksek kaliteli katı dökme Neopren halter, Seyahat, açık, kapalı, ya da spor salonunda, büyük aerobik, yoga, squat, bacak egzersizleri ve powerwalks, grup egzersizleri, vücut için, Kas sistemini güçlendirmek, stresi azaltmak, Fizik Tedavi ve diğer çalışmaları genel ev kullanımı için İdealdir kaymaz * Multi-fonksiyonel Halter. ● Daha İyi Kavrama için Neopren Kaplama : Sağlam Neopren kaplama, kolay kavrama ve kaymaz bir doku sağlar, böylece terli ellerinizden dambıl kayması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. ● Altıgen Tasarım : Yuvarlanma önleyici altıgen tasarımıyla, serbest ağırlıklarınız yuvarlanmaz ve istiflenmesi kolaydır, böylece minimum yer kaplarlar; ev kullanımı, seyahat, açık havada, içeride veya spor salonu için ideal olan bu spor aksesuarlarını her yere götürebilirsiniz. ● Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için sağlam, Kararlı olan bu dambıl setleri, 2.2 lbs'den 22 lbs'ye kadar değişen ağırlıklarda mevcuttur. ● Çeşitli Renklerde Mevcuttur : Yuvarlanma önleyici kafaya sahip renk kodlu Neopren dambıl, kullanmanız için hazır çok çeşitli renkli dambıl setiniz olduğunda antrenmanınıza enerji ve stil katar.Çoklu boyut seçenekleriyle, sadece dambılinizin ağırlığını değiştirerek antrenmanınızın yoğunluğunu zahmetsizce artırabilirsiniz. ★ Neden Bizi Seçmelisiniz?- Yüksek kaliteli katı dökme demir malzeme ile kaplı olmayan-kayma neopren bitirmek yapılmış - Neopren daha iyi kavrama kaplama - Hex tasarımı çok az yer kaplar ve her yerde yuvarlanma endişesi olmadan yığılmış olabilir - Adı : Dumbbbell - Malzeme : katı dökme demir + neopren herkes oo Belirtimi için uygun Çeşitli renk ve büyük boy seçenekleri : - bitiş - Renk : kırmızı, mavi ve mor Boyutu : 1kg/2.2 lb, 1.5 kg/3.3 lb, 2 kg/4.4 lb, 3 kg/6.6 lbs, Eğer ürün herhangi bir kalite sorunları varsa, güvenle satın alabilirsiniz %100 Para iade veya takas teklif Ettik 2* halter, oo Mükemmel Hizmet 2 kg/8.8 kg, 5kg/11lb - Paket İçeriği : -.- 24 saat çevrimiçi müşteri hizmeti sunuyoruz, herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize mesaj atmaktan çekinmeyin.İyi iletişim için teşekkürler!- Biz 48 saat içinde gemi söz veriyorum, ve teslim süresi 7-15 iş günü.


Gözlük

- Name:
Dumbbbell
- Material:
solid cast iron + neoprene finish
- Color:
red, blue and purple
- Size:
1kg/2.2lb, 1.5kg/3.3lb, 2kg/4.4lb, 3kg/6.6lb, 4kg/8.8lb, 5kg/11lb
- Package Content:
2* dumbbells
★ Excellent Service:
- We offer 100% Money Back or Exchange if the product has any quality issues, you can buy with confidence. :
- We offer 24 hours online customer service, please feel free to message us if you have any questions. Thanks for good communication! :
- We promises to ship within 48 hours, and the delivery time is 7-15 working days. :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.