• Müzayede
  • Yeni Kız
Dambıl Spor Dambıl Spor Ağırlık Ayarlanabilir Dambıl, Ev Akıllı Fitness Ekipmanları, Çok Fonksiyonlu Halter Kiti, Tepsi ile, (Renk: Siyah, Boyutu: 32kg2)

Dambıl Spor Dambıl Spor Ağırlık Ayarlanabilir Dambıl, Ev Akıllı Fitness Ekipmanları, Çok Fonksiyonlu Halter Kiti, Tepsi ile, (Renk: Siyah,

 
₺ 209.94

kullanılabilirlik
mevcut

7. çok fonksiyonlu halter seti bu yıl. Tam egzersiz kasları, egzersiz kol kasları, karın kasları, göğüs kasları, sırt kasları ve diğer parçalar, kolayca mükemmel bir vücut şekli, küçük boyutu, farklı ortamlarda ve mekanlarda egzersiz ihtiyaçlarını karşılamak; aynı zamanda da akrabaları ve arkadaşları için bir tatil hediye olarak kullanılabilir. 【Ayarlanabilir fitness dumbbells】 : Daha fazla kuvvet antrenmanı meraklısının ihtiyaçlarını karşılamak için çok aşamalı ağırlık ayarı; 1 saniye ağırlık değişimi, basit ve kolay ağırlık ayarı, zamandan ve emekten tasarruf. Halter sağlam ve dayanıklı olan yüksek dayanıklılığa sahip metal levhalar, yapılmış; dış katmanı enjeksiyon yapılan 7. güvenli ve dayanıklı halter yıl.-halter değil gevşek toka kilitli sonra zemini korur ve rulo kolay olan yüksek dereceli ve hassas olan kalıp malzemesi, toka dönen tasarım yapar, daha güvenli kullanmak için yapım. 【Tırtıllı teknoloji kaymaz kavrama】 : Elmas şeklindeki tırtıllı kavrama tasarımı, pas önleyici ve kaymaz; ergonomik tasarım, çizgiler el şekline uyar ve rahat hisseder. 【Eşleşen kutup çan tepsisi】 : Tepsi, yerden büyük ölçüde tasarruf sağlayan fitness ekipmanlarının eşleştirilmesine göre tasarlanmıştır ve dambıllerin alınması ve yerleştirilmesi kolay ve hızlıdır; iyi destek ve stabilite sağlar ve dambıller güvenli ve yere yerleştirildiğinde düşmesi kolay değildir. dumbbells.It dambıllerin zemindeki nem tarafından aşınmasını da önleyebilir.Akıllı ayarlama çok fonksiyonlu dambıl kit Exercising her yönde güçlü bir beden☟Ürün detayları oluşturmak için 1/20 kg 20 kg**Siyah Şartname Adı : Halter/Halter/Halter Seti/Fitness Ekipmanları Malzeme : demir + enjeksiyon Renk : : 32 kg'a 2/*1 Dambıl 32 KG'A*, bu tray D korumak 2 Dambıl 20 kg*bu tray C korumak 1 tray B koruyun : Bir Dambıl 20 kg 2 İlgili kişi : unisex İlgili senaryolar : ev, spor salonu, ofis paket Listesi : *1/32 kg'a : Kas : 32 KG'A dambıl 2, koruyucu tepsi☟Biz sadece satmak halter Not : resimdeki diğer öğeleri farklı izler Nedeniyle dekor, açıları, ışık ve diğer nedenlerle çekim, gerçek fotoğraflar gerçek boyutu el ile ölçülür biraz renk sapma olması normaldir, 1-3cm sapma eğer herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz normaldir*24 saat içinde cevap vereceğiz.


Gözlük

20kg*1/20kg*2/32kg*1/32kg*2 :
Applicable people:
unisex
Applicable scenarios:
home, gym, office
packing list:
A:
Dumbbell 20KG*1, protect the tray
B:
Dumbbell 20KG*2, protect the tray
C:
Dumbbell 32KG*1, protect the tray
D:
Dumbbell 32KG*2, protective tray
☟Note:
We only sell dumbbells, other items in the picture are props :
Due to different monitors, shooting angles, light and other reasons, it is normal for the actual photos to have a little color deviation :
The actual size is manually measured, deviation of 1-3cm is normal :
You can contact us if you have any questions, we will reply within 24 hours :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.