• Müzayede
  • Yeni Kız
Kablosuz Ses Girişi Optik Cep Kalem Fare, Lychee 2.4 GHZ USB Kablosuz Optik Kalem Fare DPI 1200 El Yazısı Mini Fareler PC Dizüstü Dizüstü Bilgisayar için (6. Sürüm (Kırmızı))

Kablosuz Ses Girişi Optik Cep Kalem Fare, Lychee 2.4 GHZ USB Kablosuz Optik Kalem Fare DPI 1200 El Yazısı Mini Fareler PC Dizüstü Dizüstü

 
₺ 71.97
₺ 69.00

kullanılabilirlik
mevcut

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . [Yazılımı İndirmek için Müşteri Hizmetlerine Başvurun] : Optik fare olarak herhangi bir sistemle uyumlu, yalnızca sesli fare olarak win7/8/10 ile uyumludur.Desteklenen sesle yazma, sesli çeviri ve sesli arama, PC, Dizüstü Bilgisayarlar, Tabletler, Akıllı telefonlar vb.Cihazlar için uygundur. [Kararlı 1200 DPI] : Günlük kullanım için 1200 DPI ile yüksek hassasiyetli optik motor.Kavrama çok doğaldır ve kolunuzu vücuda yakın, hatta rahatlık için vücuda yerleştirebilirsiniz. [Güç Tasarrufu Fonksiyonu] : Kablosuz 2.4 G dokunmatik ekran kalem fare, USB alıcısı ile gel, kadar 33ft etkili mesafe.Fare bir adet AAA pil ile çalışır (Dahil Değildir), tak ve çalıştır, ekstra sürücüye gerek yoktur.Otomatik uyku fonksiyonu ile, pilinizin israfı konusunda endişelenmeyin. [Ultra-taşınabilir Kalem Fare] : mini boyutu olarak tasarlanmış, sadece gibi bir pen.It cebinize sığar, sınıfınıza, toplantınıza ve nereye giderseniz gidin götürün.Kablosuz fareyi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. [Kullanımı Kolay] : Normal bir farenin kullanımı biraz zor olan sınırlı alanlarda veya sıra dışı yerlerde kullanmak için iyi, elinize rahatça sığar, sol ve sağ fare tıklamaları için düğme yerleşimi kolay tıklamalar için iyi yerleşimlerdedir.Lychee 2.4 G kablosuz akıllı ses çeviri fare, 10 m etkili mesafe, PLS YAZILIMI İNDİRMEK İÇİN MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAŞVURUN.F Windows 7/ 8/ 10 Uyumlu cihazlar : bu PC, Dizüstü bilgisayarlar, Tabletler, Akıllı telefonlar Pil tasarruf : 1.5 V*1 AAA (Pil dahil değildir) Düğmesini numarası : 4 RF frekans : uzun 2402 MHz - 2480 MHz İzleme sistemi : optik Maksimum hızlanma 14inches f/saniye DPİ f 1200 Paket içerir rahat Görünüm : moda, hafif ve kullanışlı Ses girişi, birden fazla dilde gerçek zamanlı çeviri, arama, dönüştürme Mini kablosuz alıcı Sistemi desteği Hissediyorum ergonomik tasarım : : 1 x Kalem Fare 1 x USB 2.4 GHz Alıcı 1 x Dağı 1 x Kullanım Kılavuzu.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.