• Müzayede
  • Yeni Kız
Kauçuk Montaj, 4 pcs M6 Kauçuk Mounts için Jeneratör Araba Tekne Bobbins Anti-Titreşim Kauçuk İzolatör Bağlar (VV2520 M618)

Kauçuk Montaj, 4 pcs M6 Kauçuk Mounts için Jeneratör Araba Tekne Bobbins Anti-Titreşim Kauçuk İzolatör Bağlar (VV2520 M618)

 
₺ 261.00

kullanılabilirlik
mevcut

Titreşim ve gürültü kontrolü için sönümleme elemanları olarak kullanılan kauçuk Montaj.M6 Kauçuk Montaj, Basit geometrik tasarım, yanal / yanal kuvvetler altında dinamik performansı ve stabiliteyi destekler.Silentblock, Makinenin normal çalışmasını koruyun ve iyi bir ortam elde edin, gürültüyü ve şoku açıkça azaltın.Blok, Ses ekipmanlarında ve enstrümanlarda, iyi bir tampona sahip olan makine titreşim girişiminden kaçının.Sönümleme, Esas olarak hava kompresörleri, dizel motorlar, benzinli motorlar, su pompaları için kullanılır.Özellikler : 1. Esas olarak hava kompresörleri, dizel motorlar, benzinli motorlar, su pompaları için kullanılır. 2. Titreşim ve gürültü kontrolü için sönümleme elemanları olarak kullanılır. 3. Makinenin normal çalışmasını koruyun ve iyi bir ortam elde edin, gürültüyü ve şoku açıkça azaltın. 4. Basit geometrik tasarım, yanal / yanal kuvvetler altında dinamik performansı ve kararlılığı destekler. 5. Ses ekipmanlarında ve enstrümanlarda, iyi bir tampona sahip olan makine titreşim girişiminden kaçının.Şartname : Malzeme : Kauçuk + Metal Renk : Siyah + Gümüş İsteğe bağlı Boyut : VV20*10 M6*18, VV20*15 M6*18, VV20*20 M6*18, VV25*20 M6*18 Miktar : 4 adet Paket Listesi : 4 x Kauçuk Bağlar.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.