• Müzayede
  • Yeni Kız
ŞARKI Çocuk Üç Tekerlekli Bisikletler 3'ü 1 arada Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Bisiklet Çok Fonksiyonlu Bebek Arabası Çocuk Bisikleti İç ve Dış Mekan Kullanımı (Renk: Pembe)

ŞARKI Çocuk Üç Tekerlekli Bisikletler 3'ü 1 arada Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Bisiklet Çok Fonksiyonlu Bebek Arabası Çocuk Bisikleti

 
₺ 819.66

kullanılabilirlik
mevcut

♥ [Kayma pedalı] : Kaymaz pedal, güvenlik koruması. ♥[3'ü 1 arada] : Üç tekerlekli araba, bebek büyüme oyuncağı, her yaş için uygundur (alışveriş arabası yaya bisikleti, 3'ü 1 arada). ♥[Ayarlanabilir atıcı] : Taşınabilir bebek arabası.Katlandıktan sonra, kolaylık sağlamak için çekme çubuğuna çekilebilir. ♥[Sağlam braket] : Alüminyum braket, sağlam ve dayanıklı, şok emme, aşınmaya dayanıklı kayma, düşmeyi önleme, güvenlik korumaları. ♥[Rahat arkalığı] : Nefes, güvenli ve rahat arkalığı, bebek daha rahat olacak. ● bisikletimiz çok güvenli, taşıması ve saklanması kolay olduğundan, bebeğin güvenliğini sağlamak için kaymaz pedal ve arka koltuğa düşmeyecek şekilde düzenlenmiştir.Bebeğe her zaman, her yerde bakabilirsin.Ürün Adı : Çocuk Üç Tekerlekli bisikletağırlık : 1-3-6 yaşmalzeme : karbon çelikürün ağırlığı : 5.2 kgrenk : yeşil, pembeboyutu : 60x76x105 cmürün özellikleri : hafif, şok emme, aşınma direnci.Not : 1. üreticinin önerileri 1-6 yaş arasındadır, bebeğinizin boyunu seçmenizi öneririz.2. koruyucu giysiler, taşıma için kullanılmamalıdır.3. Lütfen bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanın.4. Çocuklar çok küçükse, dengesizdirler, üç tekerlekli bisiklet üzerinde iyi bir kontrole sahip olana kadar ebeveynler çocuklara daha fazla dikkat etmelidir.5. Manuel ölçümler yaparken, çünkü ürün hataları dahil üç tekerlekli bisiklet sadece bazı renk.1. Bu ürün-3 Cm.Lütfen, farklı ekran, hangi sho.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.