• Müzayede
  • Yeni Kız
Duvara Monte Çelik Posta Kutusu Dışında Su Geçirmez Posta Kutusu Vintage Demir Sac Posta Kutusu Harfler için, Gazete (Pembe)

Duvara Monte Çelik Posta Kutusu Dışında Su Geçirmez Posta Kutusu Vintage Demir Sac Posta Kutusu Harfler için, Gazete (Pembe)

 
₺ 63.90

kullanılabilirlik
mevcut

Dayanıklı süper klasik ve vintage tarzı ile inşa edilmiştir.Kilitli dışa açılan harf kapağı, açma yuvası : 17 * 1.7 cm.Malzeme : Su geçirmez boyalı Galvanizli Levha; Renk : Beyaz,Kırmızı,Turuncu,Pembe,Sarı,Gül,Yeşil,Mavi,Mango.Duvarlara, ahırlara, kapılara veya garaj kapısına kolayca ve sıkıca monte edilebilen kancalı 3 önceden delinmiş sabitleme deliği ile birlikte gelir.Not : Bu posta kutusu dergiler için uygun değildir.Not : Bu posta kutusu dergiler için uygun değildir Şartname : Malzeme : Su geçirmez boyama ile galvanizli levha Net Ağırlık : 0.6 kg Renk : Beyaz,Kırmızı,Turuncu,Pembe,Sarı,Gül,Yeşil,Mavi,Mango Genel Boyut : Yaklaşık. 22x6x28 cm/8.66x2. 36x11. 02" Mektup Yuvası : 17*1.7 cm Paket içeriği : 1 x Duvara Monte Posta Kutusu 3 x Kanca Uyarı : 1.Izin lütfen 1-5mm hata nedeniyle manuel ölçüm. 2.Renkler fark ekranı olarak farklı olabilir.


Gözlük

Material:
Galvanized Plate with waterproof painting
Net Weight:
0.6kg
Color:
White,Red,Orange,Pink,Yellow,Rose,Green,Blue,Mango
Overall Size:
Approx. 22 x 6 x 28cm/8.66 x 2.36 x 11.02''
Letter Slot:
17*1.7cm
Package included:
1 x Wall Mounted Post Box :
3 x Hooks :
Notice:
1.Please allow 1-5mm error due to manual measurement. :
2.The colors may have different as the difference display. :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.