• Müzayede
  • Yeni Kız
HWHCZ Kör nokta Aynaları Park yardımı Aynası,Kör nokta Aynaları ile Uyumlu BMW Mini JCW Clubman, Kör Noktaları Ortadan Kaldıran 360°Döndürme, 2 Paket (Boyut: C)

HWHCZ Kör nokta Aynaları Park yardımı Aynası,Kör nokta Aynaları ile Uyumlu BMW Mini JCW Clubman, Kör Noktaları Ortadan Kaldıran 360°Döndürme,

 
₺ 37.50

kullanılabilirlik
mevcut

Kalite güvencesi ve taahhüdü : Bir yıllık değiştirme politikası sağlayın.Kör noktaların giderilmesi : Kör nokta aynası, özellikle yoğun otoyollarda yüksek hızda sürerken, şerit değiştirirken veya geri giderken kazaları veya çarpışmaları önlemek için kör noktaları ortadan kaldırmak için aracın her iki tarafında geniş bir görüş alanı sağlayabilir. Taban ile görüş açısı esnek bir şekilde değiştirilebilir; 2.Görüş alanınızı genişletin : Tüm dışbükey aynalar, 360 ° döndürme + 20 ° ayarlanabilir yan ayna kör noktası sağlayan, görüş açısını en üst düzeye çıkaran ve günlük sürüş güvenliğini artıran ayarlanabilir döner braket ile donatılmıştır.İki kurulum yöntemi : 1.Araba kör nokta aynası kör nokta ayna BMW MİNİ JCW MODEL ile sadece uyumlu değil Ürün Adı : Araba kör nokta mirror Applicable modelleri, diğer birçok araba models Shape ile aynı zamanda uyumlu : Uzun, düz, kare, sektörü, round Size : 4 farklı sizes Material : Yüksek kaliteli ABS plastik taban, yüksek vizyon engelleme, engelsiz viewİnstructions tanımı cam, glue Color : Siyah base Weight : 30g Packing Hakkında : 2*Kör Nokta Mirrors Features : 360°dönme + 20°adjustable Advantages Sağlamak Hayır border Rotation açısı : Çerçevesiz tasarım, hayır alan : 1. Tabanı kullanmadan dikiz aynasına sabitlenmiştir. Temizlemek ve kuru tutmak için iyi bir yer seçin4.Tüm ürünler bir yıllık değiştirme politikası sağlar.Kalite Güvencesi ve Taahhüdü : Bu ürün fabrikadan ayrılmadan önce kesinlikle test edilmiştir. Görüş alanınız için en iyi konumu belirleyin3. Kör nokta aynasını dikiz aynasına yapıştırın5.Hizmet : Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya bu ürünü kullanırken sorun bulursanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, tüm sorular 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.Mükemmel kalite : Dışbükey ayna ve çerçevesiz tasarım, bu yüksek çözünürlüklü cam size diğer kör nokta aynalarından daha net ve daha büyük görüntüler verebilir, IP65 su geçirmez, pas geçirmez, cam sislenmez, iç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Aracınızın dikiz aynasına göre doğru kör nokta aynasını seçin2. En iyi viskoziteyi elde etmek için kör nokta aynasının 24 saat içinde suyla temas etmesine izin vermeyin.Mutlu alışverişler!.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.