• Müzayede
  • Yeni Kız
YQX-güneş dize ışıkları açık, LED bahçe peri ışıkları su geçirmez dekoratif, veranda için, bahçe, Yard, ağaç, ev, parti, renk, 22m200L

YQX-güneş dize ışıkları açık, LED bahçe peri ışıkları su geçirmez dekoratif, veranda için, bahçe, Yard, ağaç, ev, parti, renk, 22m200L

 
₺ 168.60

kullanılabilirlik
mevcut

Romantik bir ortam katar.Hem dize ışıkları hem de güneş paneli Ip65'tir Waterproof.◆ [GÜNEŞ enerjili peri dize ışıkları]Işık uzunluğuna sahip güneş enerjili dize ışıkları, kurşun kablo ve parlayan mikro Led ekler. ✔[IP65 SU GEÇİRMEZ]Bu güneş noel ışığı açık havada kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve hem dize ışıkları hem de GÜNEŞ paneli IP65 su geçirmezdir, şiddetli yağmur ve kar da dahil olmak üzere her türlü havaya dayanabilir, iç ve dış mekan dekorasyonları için mükemmeldir.Ayarlanabilir tasarım, güneş panelinin güneş enerjisini verimli bir şekilde emmesini sağlar.Mekanınıza sıcak bir atmosfer katın.Bahçelerinizi, verandanızı, kapınızı, bahçenizi, düğününüzü, partinizi vb.


Gözlük

Input voltage:
3 (V)
Shell material:
pvc
Light color:
warm white, white, blue, color, pink, purple
Life:
50000 (H)
Size:
17m100Led, 22m200Led
Package Included:
1 x solar string light :
1 x solar :
notes:
1. If the light string is knotted, please carefully untie the light string to avoid damaging the product. :
2. Fully recharge the solar panel under the sun for 12h at the first use. :
3. Remove the thin clear film from the solar panel, keep the panel clean, and face it to the sun directly, to get enough solar recharged. :
4. Turn the POWER button 'ON', so the solar panel can get recharged during the day, and the lights can turn on automatically at night. :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.