• Müzayede
  • Yeni Kız
Miya Sistemi Ltd Mi Band 4 Bantları Kayış, hafif El Yapımı Ayarlanabilir Kumaş Elastik Wrsits Kayış Yedek Bantları için Mi Band 3/Mi Band 4 (M11)

Miya Sistemi Ltd Mi Band 4 Bantları Kayış, hafif El Yapımı Ayarlanabilir Kumaş Elastik Wrsits Kayış Yedek Bantları için Mi Band 3/Mi

 
₺ 283.50

kullanılabilirlik
mevcut

[Uyumlu Modeller] Mi Band 3/Mi Band 4 için özel olarak tasarlanmış, Yanlış bandı satın almamak için lütfen satın almadan önce boyutu dikkatlice kontrol edin. [Üstün Kumaş Dokuma] Moda tasarımı ile birinci sınıf Dokuma Naylon malzemeden el yapımı, esnek, dayanıklı, zarif, rahat, Hafif ve skin-friendly.No cildinizde tahriş veya alerji. [Ayarlanabilir Toka] Ayarlanabilir toka tasarımı, bandı en iyi kullanım deneyimi için bileğinizin boyutuna uyacak şekilde kolayca ayarlamanızı sağlar. [Güvenlik ve Kurulumu Kolay] Kurulumu ve Çıkarılması kolay, Nefes alabilen deliklerin uzunluğunu ayarlamak daha kolaydır, günlük kullanım ve egzersiz için iyi bir seçimdir.Günlük kullanım, iş veya seyahat için uygundur. [Harika Bir İdeal] Kadınlar ve erkekler için bantlar bileklere uyacak şekilde ayarlanabilir, böylece küçük veya büyük bileğiniz için mükemmel uyumu elde edebilirsiniz.Çeşitli durumlar için uygun, spor, iş, günlük yaşam, spor, parti vb.Miya Sistemi Ltd Hafif El Yapımı Ayarlanabilir Kumaş Elastik Wrsits Kayış Yedek Bantları için Mi Band 3/Mi Band 4 Uyumlu Modeller : - Mi Band 3 / Mi Band 4 için özel olarak tasarlanmış,lütfen sipariş vermeden önce akıllı saat modelinizi kontrol edin.Ürün Detayları : * * Üstün Kumaş Dokuma * * Moda tasarımı ile birinci sınıf Dokuma Naylon malzemeden el yapımı, esnek, dayanıklı, zarif, rahat, Hafif ve skin-friendly.No cildinizde tahriş veya alerji. ** Ayarlanabilir Toka * * Ayarlanabilir toka tasarımı, bandı en iyi kullanım deneyimi için bileğinizin boyutuna uyacak şekilde kolayca ayarlamanızı sağlar. ** Güvenlik ve Kurulumu Kolay * * - - - Kurulumu ve Çıkarılması kolay, Nefes alabilen deliklerin uzunluğunu ayarlamak daha kolaydır, günlük kullanım ve egzersiz için iyi bir seçimdir.Günlük kullanım, iş veya seyahat için uygundur.Paket içeriği : * 1 X Yedek Bant .


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.